Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek az Elizabet...

Mi a véleményetek az Elizabet illetve Liza névről? Mi jut róla eszetekbe? Szerintetek szép név?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
magyar gyermeknek magyar nevet. ne legyünk buuzi idegen majmolók
2012. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké akkor te most a szüleimet konkrétan le buuzi idegen majmolók-oztad?! Létszíves máskor ne használj ilyen jelzőket olyan emberekre akiket nem ismersz! Köszönöm:)
2012. jún. 17. 22:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hagyjuk már ezt a hülye dumát, hogy magyar gyereknek magyar név. Ennyi erővel a Dávid, Barbara, Zoltán stb. sem magyar eredetű. Mindenki azt adja, ami neki tetszik és kész. Ezek meg pont nem olyan nevek, amik nagyon kitűnnének. Nem Jennifer-t vagy Samantha-t kérdezte.

Egyébkként nekem a Liza tetszik, szerintem szép név. A másik változata viszont nem, de lehet, hogy csak a magyar megfelelője, az Erzsébet miatt. Az szerintem nem valami szép. Főleg napjainkban. Nem adnám a gyerekemnek.

2012. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A Liza másik változata alatt az Elizabet-et érted? :)
2012. jún. 17. 23:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt, de egyébként az Elizabet-el (vagy Elisabeth) sincs bajom, csak simán a Liza jobban tetszik.
2012. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen a Liza az nekem is jobban tetszik.. Amúgy néha szoktak Izának, Lizinek sőt újabban már Liz-nek szoktak hívni.:P
2012. jún. 17. 23:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem erről a névről a hülye kis szomszéd csaj jut eszembe, akinek kb. nulla az IQ szintje, de még is menő. Am. egy normális lánynak lehet, hogy illik. :)
2012. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

tót gyereknek tót nevet, ha már, akkor legyen elzsabeta. nem szégyellni való az.

a lizáról, meg az alizról mindig a LIAZ teherautók jutnak eszembe, óvodás koromban a vicces sofőrök sok ilyenen felcserélték a betűket.

2012. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

lizának hívják a vizslánkat. Nagyon okos állat! :)

Bár én mindig azon agyalok, hogy a szülők gondolkodnak, mielőtt nevet adnak a gyerkőceiknek, hogy vajon, ha felnő, akkor hogyan lehet hívni? Mert oké, van olyan név, amit becézni nem lehet (nagyon), és van olyan, amit csak becézni lehet. A liza nekem ilyen "cuki", de nem komoly. Ha megnő, akkor Lizi néni lesz, vagy Liza mama, esetleg Liz néni? :D


Esetleg, ha csak 50 éves, és az otp-be fog dolgozni, és bemegy egy ügyfél, akkor "Schödringer Liza" vagyok név mekkora "komolyságot" fog türközni?


(ettől eltekintve, a vizslámnak szívesen adok ilyen nevet, mert ő nem lesz otp alkalmazott soha. Nem kell komolyan venni. :) )

2012. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
az Elizabet sokkal tetszetősebb, mert ott van "komolyság érzete", de lehet becézni is, Lizának. :)
2012. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!