Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép név az Iván? Adnátok a...

Szép név az Iván? Adnátok a gyereketeknek? Milyen ember/ki jut róla eszetekbe? Ha ismertek ilyen nevű embert, milyen a személyisége?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egy Ivánt ismerek, 30 éves létére még mindig nagyon szeleburdi és komolytalan.

Nem is tudom milyen név...nem azt mondom, hogy nem tetszik, de nem adnám a gyerekemnek.

2011. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nevű kisfiút ismerek, aki aranyos, barátságos. Meg egy ilyen vezetéknevű férfit
2011. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Thomka Iván a nagycenki méntelep vezetője. Igazi úriember, komoly férfi, ugyanakkor kedves, segítőkész, kiváló szakember. Nekem nagyon szimpatikus, nézz csak utána itt a neten.
2011. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy szerelmem volt Iván :)

Közvetlen ember, okos, szorgalmas, nyitott, viszont eszméletlen meggondolatlan, és szétszórt.

2011. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy srácot, aki Iván, az az István, és mégis az anyukája gyerek kora óta Ivánnak szólítja, én sokáig nem is tudtam, hogy nem ez az eredeti neve. Egyébként nagyon segítőkész és igazi barát.
2011. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tetszik a név nagyon. Egy Ivánt ismerek, egy fiatal, nagyon segítőkész, helyes ügyvéd :)
2011. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem adnám a gyerekemnek(ne sértödj meg), jelenleg nincs Iván ismerösöm de volt egy régi osztálytársam akiről nagyon rosz emlékeim vannak.Amugy szép a kiejtése.
2011. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sztojka Iván - nekem ő ugrik be, ugye nem kell mondanom miért nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet?
2011. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egy Ivánt ismerek, már felnőtt. Szertelen, szétszórt ember, mindig csak a saját érdekeit nézi, kizárólag a saját karrierje érdekli, ennek érdekében bármit megtesz. Nagyon nem kedvelem:(
2011. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
hat nekem se nagyon teccik az IVAN.szlav nev,mostanaban a magyarok a gyerekeiknek gyakran adnak szlav neveket pl.zora,milan,demeter,dominik.kenese,zdenko.....stb.pedig sok szep magyar nev van.
2011. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!