Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet elfogadni az éltet...

Hogy lehet elfogadni az éltet helyzetet, hogy nincs saját családom, párom, miközben körülöttem mindenkinek jobb az élete?

Figyelt kérdés
Nem vagyok irigy ,és örülök h ők boldogok .csak azért fáj ..-hogy nekem nem megy ..és nem vagyok már 18..
2012. jún. 18. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél érte. Nem kell elfogadni.
2012. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom mondani mint az első. Nem keseregni kell, hanem tenni érte hogy boldog légy.
2012. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szüleid vannak-e (netán meghaltak), arról nem tehetsz. Párt meg keresni kell. Járj emberek közé - a nyár ragyogó lehetőség, van strand, fesztiválok, rengeteg kültéri program.

De ott vannak az internetes ismerkedős oldalak is - a férjem onnan van.

2012. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
25%
Fogadd el, hogy neked ez jár.
2012. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1lCMIf-jFKQ&feature=related

"...Tegyél magadért, mástól ne várj csodát..."

2012. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
49%
És aki már mindent megpróbált, de mindig közbe jött valami váratlan esemény, ami visszalökte még mélyebbre?
2012. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

érezd jól magad a bőrödben, ne gubózz be. járj társaságba, szervezz programokat. a többi jön majd magától. hidd el, tapasztalatból mondom.


szerintem nem kell "keresni". elég ott lenni :)

2012. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
26%

Válassza egy célt, ami kárpótol.

Tehát ott a híres magyar hajós, aki körbe csónakázta a Földet, arra jött haza, h a barátnője más pasi f.aszat szopja.

Egyértelmű, h az ilyen nagy dolgokhoz szinglinek kell lenni.

2012. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Nőként együl hogy menjek bárhova? kinéznek sajnos ez tapasztalat :( A barátnőim egy része már szült egy része külföldön él és jópár megszakadt. Sok visszautasítás ért már az életben ,pedig közvetlen ember vagyok.


Nyilván az első lépés lenne egykét baráttal kimozdulni ..de kilátásom sincs igy rá h aztán kapcsolatot találjak ami megfelelő ..

2012. jún. 18. 19:54
 10/15 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!