Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok pl. egy buliba...

Nem tudok pl. egy buliba ismeretlennel smarolni. Igy nem is nagyon tudok 'pasizni'. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sokan kerdik, hogy van-e baratom? Mire mondom "nincs". Es a valasz mindnekitol "niiiincs? hogyhogy?".

17 vagyok, csaj, es eddig 2 baratom volt, az is nagyon rovid ideig tartott. Ha egy sracba nem tetszik semmi, vagy tok ismeretelen nem tudok veluk osszejonni. Velem lehet a baj ? Vagy massal is van ez igy ?


2009. júl. 6. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
szia, én 16/L vagyok, és soha nem volt barátom. Ismeretlennel én sem tudtam soha "annyira" összemelegdni, meg nem is akartam. Ezzel szerintem semmi gond nincs, egyszerűen nem adod oda magad bárkinek.
2009. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

A korodhoz képest elég éretlen vagy, és rossz barátokat választottál. Nem sértésnek szánom.

A kérdésedet olvasva az ment át az agyamon, hogy hogy gondolkozhat ilyen bután valaki...

Smárolni egy buliban egy egyáltalán nem szimpatikus idegen fiúval? Osszejonni egy emberrel, akiben semmi vonzót nem találsz?

Eszednél vagy te???

A lányokat pont ezekért szokták leribizni, sajnos már általánosságban is.

Viszont én ´úgy látom, te nem is szeretnéd ezt csinálni, csak azért akarod, hogy ne lógj ki a sorból és a tobbieknek tokéletesen megfelelj.

Konyorgom, saját magad miatt csináld az életed jobbra, vagy esetleg rosszabbra, ne más miatt! Nem más van a te borodben, hanem te!! És csakis a Te lelked, és csakis Neked fog fájni a sok hulyeséged, senki másnak!

Személy szerint el nem tudnám képzelni, hogy egyáltalán egy olyan emberrel beszélgessek, akiben nem látok semmit. Nemhogy osszeállni vele.

Bár ez csak az én véleményem volt. A te életed, te dontéseid, de sose feledd, hogy a levét is te iszod meg, nem a haverjaid, akiknek meg akarsz felelni.

Hidd el, elég sok baromságot csináltam én már így, a mai napig szenved miatta a lelkem.

Kérlek gondolkozz, mielott cselekszel! Bár ezt általában hiába is mondom, rághatom az emberek fulét akármivel, úgyis mindenki a saját hibájából tanul...

Udv.

2009. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

csak akkor tudok valakivel smárolni, ha nagyon bejön.. másképp nem:D de nem vagyok annyira válogatós szoval.. amugy meg az h egy buliba kavarsz valakivel nincs sok összefüggésbe a pasijaid számával. az ilyen bulis kalandokbol nem igazán lesz hosszutávu kapcsolat. legalábbis eddigi tapasztalatok alapján :D

meg nem is kell egyböl smárolni.. menjetek ki valami nyugisabb helyre beszélgetni, hátha megtetszik benn valami és onnantol már könnyebben megy ... :)

2009. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ahhoz smárolni, hogy barátot/párt találj magadnak. Mond meg neki, hogy max telefonszám, ha érdekli őt, hogy milyen vagy, akkor majd felhív. Nem kell egyből belecsapni a lecsóba...
2009. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem is értem : miért kellene egy vadidegennel csókolózni?! 8-o

Nem kell egy buliban mindjárt széttenni a lábad az első jött-mentnek!!!


Az sem olyan "óriási tragédia", hogy 17 évesen nincs barátod, bár tudom, manapság sok 17 éves lány már odaköltözik a pasijához...

Légy te büszke rá, hogy te ezeknél sokkal különb és igényesebb kislány vagy! :D


Keress magadnak értelmes elfoglaltságot, nem kell mindenképpen bulikba járkálnod (főleg nem ilyenekbe, ahol az a "trendi", hogy ismeretlenekkel kellene smárolni)...


Hidd el, a fiúk sem sokra tartják azokat a csajokat, akik az ilyen bulikban az első ismeretlenre ráborulnak, minden este másik fiúval dugnak. Tartós kapcsolatra nem ilyen lányokat fognak választani!


Ráérsz még "pasizni", maradj te csak igényes, és ne add magad oda könnyedén, mint a barátnőid! :D

2009. júl. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl. az is mindegy ha smárolni akar velem és jól néz ki, mert én csak olyannal tudok járni, akinek vmien szinten meg is küzdöttem a szerelméért:D
2009. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én sem tudta régen ismeretlenekkel smárolni, így hát az ismerősökkel próbálkoztam. :D Szerintem nincs veled semmi baj, sőt szerintem ez így normális. A pasizáshoz nem az kell, hogy ismeretlennel smárolj, mert az nem lesz jó. Különben is ez két emberen múlik. Nem kell egyből lesmárolni valakit aki tetszik... Tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobban bejön a pasiknak, ha inkább beszéd miatt mozgatod a szádat. :) Akármennyire is furcsának hangzik, de a pasiknak is szükségük van arra, hogy valaki meghallgassa őket és ezáltal valami különleges kapcsolat jön létre köztetek, ami nem kis dolog.

Bocsi de muszáj reagálnom egy hsz-hoz. Én a pasimmal egy szórakozóhelyen jöttem össze és immár több mint 4 éve vagyunk együtt.

Üdv: Nixy

2009. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rossz társaságba kerültél sajnos:(
2009. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hat valoszinu igazatok lehet. A legjobb baratnomnek mar mndjart 2 eve van baratja, es neki ez az elso. Szoval tolle rosszat nem tanulhatok. A masik baratnom meg...hat igen, o kb egy bulibvan ha ugyadodik minden gond nelkul smarol egy sraccal (nekem ez nagyon nem jon be), de az az igazsag, hogy neki is van baratja mindjart 4 honapja.

Szoval nemtudom, lehet en lennek tul valogatos ? Nem vagyok egyaltalan az a tipus aki mindenkinek odaadja magat, sott...eleg szegyenlos tipus es inkabb visszahuzodottabb vagyok. A bulikat se igazan szeretem. Amikor csak tehetem inkabb a barataimmal vagyok, akiknek altalaban mind hosszu kapcsolatuk van...mind tobb mint 5 honaposak. Szoval nemtudom hol a hiba. Meglehet hogy meg eretlen vagyok, de en tenyleg nem akarom elsietni, nemaztmondom hogy varom az igazit, mert nem, meg amugy is tul fiatal vagyok meg ahhoz, csak ha mar valakivel vagyok akkor azert legyek vele mert van benne valami olyasmi ami masban nem...

2009. júl. 7. 16:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Így nem is lehet igazi kapcsolatot kezdeni.
2009. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!