Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csók egy ismeretlennel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók egy ismeretlennel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy buli után, hazafelé csókolóztam egy sráccal, akit nem nagyon ismerek, csak látásból, nem is nagyon beszélgettünk. A csók jó volt, csak nem nagyon emlékszem a dolgokra, kicsit ko volt az este. Ezért is gázos, mert lehet nagyon rámenős voltam. Nem tudom hogy kéne ilyen után viselkedni vele? Mint ha mi sem történt volna, vagy csak mosolyogni? Mi a véleményetek? Köszi szépen:)
2011. máj. 30. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha mi sem történt volna...
2011. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy ahogyan ő... előfordulnak ilyenek, szóval szerintem is: mintha mi sem történt volna
2011. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Mint, ha meg sem történt volna. De azért én nem tudom ebben mi volt a jó?
2011. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha másnap meglátod adj neki egy pofont :D

én jártam már így egy osztrák csajjal, hogy este a buliban rámmászott és smároltunk, reggel meg kaptam tőle egy pofont, hogy miért csábítottam el :D

délután már megint együtt söröztünk

2011. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Szép" új világ..
2011. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez lesz. Végülis nem ismerjük annyira egymást, tehát csak nem lesz olyan kellemetlen, meg a baráti társaság se ugyanaz.Máskor meg okosabban :D
2011. máj. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!