Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a tárgy, ami eddig a...

Mi az a tárgy, ami eddig a legnagyobb változást hozta az életedbe?

Figyelt kérdés
Köszi,ha válaszolsz.

2012. jún. 23. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Tárgy? Nem hiszem hogy bármilyen tárgy változást hozhatna. Az internet kábelének első behelyezése után pár évvel eléggé felfordult minden az életemben, de nem tudom hogy ez enélkül is bekövetkezett volna. Valószínűleg be, csak nem pont így, nem a neten keresztül és nem a net által.
2012. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volna-e
2012. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Európai alkotmány és jogtörténet II...
2012. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán a számítógép. Segítségével sok mindent felismertem és tudatosítottam. A működésének a megértése nem egy dologra rávilágított. A másik meg az, hogy újabban neten való lógás gyakorlatilag életstílussá vált nálam.
2012. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem írok hogy a legnagyobb változást hozta mert ezt nem tárgyaktól érjük el ha csak nem vágnak hozzám egy porse carrea 911-et :)

Amik változást hoztak az életembe:

Saját kocsik,robogó,motor

Az érettségit egy tollal írtam meg és még mindig meg van.

Uhhh :)

Eszembe jutott :)

Fiatal voltam ,olyan helyen laktam ahova később jutott el a stílus :) én meg pestről hamarabb beszereztem.

Ez egy piros vastag cipőfűző volt.Bírtam mert sok emberrel ismerkedtem össze általa,menő is lettem, és állíthatom hogy egy városban behoztam egy divatot vele :) ja és csajozás is volt :)

Üdv!

2012. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 24. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!