Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinaljak, hogy ne csak...

Mit csinaljak, hogy ne csak reszegen birjanak az emberek es en se csak reszegen burjam magam?

Figyelt kérdés
Egy baratnomon kivul mar regota nincsenek barataim es nagyon vagyom az emberekre. Regen volt egy tarsasag ahova jartam de onnan kiszalltam. Ott en voltam a csendes kislany, volt hogy tenyleg a koszonesen kivul egy dzot sem beszeltem senkivel. Amiota elkezdodott a nyar majdnem minden este reszeg voltam es rengeteg emberrel ismerkedtem. Volt osztalytarsam hivott bulizni szulinapja alkalvabol es ott is odamentem azokhoz az emberekhez akikkel egyebkent regota meg akarok ismerkedni.(reszeg voltam)volt olyan is akivel mar egyszer-ketszer voltam egy tarsasagban, de ott sem szolaltam meg, nem tudok magam lenni. Osszetalalkoztam a regi tarsasagommal es egy csomot beszeltem veluk meg egy porgos lanyoltam. Az egyik ember kerdezte, hogy mert mem vagyok mindig reszeg es tok jofej vagyok igy mire egy masik helyeselt. Ez nagyon rosszul esett, de rajottem hogy ugyanigy viszonyulok magamhoz, es igazabol ez a regi enem, amit jozanul akarhogy kuzdok nem tudok visszakapni. Ha jozan vagyok es tarsasagban vagyok egyszeruen rosszul vagyok magamtol, hogy mert csak ott ulok a sarokban neman es az emberek furcsan nezenek ram, mert csak figyelem oket. Egyik fiu akivel mwntunk mondta mikor meg jozan volram, hogy beszeljek mar meg milyen csondes vagyok es ilyenkor meg nehezebb barmit is mondaniy mikor meg mar reszeg voltam mondta hogy na bezzeg ilyenkor mar beszel. Ez szinten rosszul esett. Mindig ra vagyok feszulve mindenre ha tarsasagban vagyok. Hogy vajon mit gondolhatnak rolam. Mit tegyek hogy ne csak reszegen tudjam elviselni magam, es ne csak ugy tudjak onmagam lenni, ne csak ugy birjanak az emberek?
2012. jún. 23. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mindig ra vagyok feszulve mindenre ha tarsasagban vagyok. Hogy vajon mit gondolhatnak rolam. Mit tegyek hogy ne csak reszegen tudjam elviselni magam, es ne csak ugy tudjak onmagam lenni, ne csak ugy birjanak az emberek?"


Ne feszülj rá. Sz*rd le. Részegen l*szarod, ezek szerint megy az, tehát képes vagy rá.

Nagyon sok ember képtelen jól érezni magát józanon, csak részegen sikerül nekik. Pedig ott van bennük, csak félnek tőle.

2012. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Részegen l*szarod, ezek szerint megy az, tehát képes vagy rá. "


Persze, részegen mindenkinek megy, oldja a gátlásokat. :)

2012. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!