Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel váltom én azt ki az...

Mivel váltom én azt ki az emberekből hogy megmondják nekem mit hogy csináljak, és ha nem azt teszem le is oltanak?!

Figyelt kérdés

nem tudok egyszerűen rájönni!

mindenhol (párkapcs, szülőktől, munkahelyen) ezt kapom, hogy okoskodik nekem mindenki, megmondják mikor hova menjek, és ma is anya leolt, mert nem mentem át hozzá! hogy milyen gyereke vagyok én! dobálja itt rám a lelkiismeretet. ha valakit szívesen meghívunk és az nem jön, miért kell azért leb*szni??? a páromról nem is beszélve, hogy még abba is beleszól milyenre festhetem a hajam!


nem tudok az istennek sem rájönni mit teszek rosszul, mit mondok rosszul, hogy én ezt kapom mindig??


2012. jún. 17. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamiféle bizonytalanságot sugárzol magadból, mert ez általában vonzza a dominálóbb "egyedeket". Az egyik barátnőmmel is ez van, valahogy mindenki bele akar nyúlni az életébe. Ő eléggé labilis egyébként, háttérbe húzódik általában, ezért azt a benyomást kelti, mintha képtelen lenne irányítani a saját életét.
2012. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem. köszi a választ
2012. jún. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!