Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fel lehet ébredni egy rémálomból?

Fel lehet ébredni egy rémálomból?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, ami van, az nem aktuális. Már átéltem. Ráadásul nagyon rossz volt. Jelenlegi életem egy káosz, zűrzavar. És mintha semmi értelme se lenne. Ez a legbosszantóbb. Az igazi életemben normális életet élek. Van barátnőm, még talán munkám is. Bár, a munka bizonytalan. De legálabb barátnőm van. És pár barát. Van baráti körünk a szerelmemmel.

Tehát élek. Egy emberi életet. Relatíve normálisat, rendeset. Nem úgy ahogy ebben a rémálomban. Itt nincs semmi. Csak vergődés. Meg néha nihil. Ez az élet szinte semmit nem jelent nekem.

Tudom, hogy egyszer felébredek ebből, és végre az igazi életembe leszek, ahol eredetileg is kellett volna. Ez egy tévedés csak, tudom. Igen, rossz álom után, mindig jön az ébredés.



2012. jún. 23. 20:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 24 éves vagyok.
2012. jún. 23. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem álmodsz. Amúgy ne aggódj, az élet minden fájdalma és öröme is érted van, hogy megtapasztald. Nincs jó és rossz út... Megtapasztalás van! Tehát bármi történik veled, az érted van!
2012. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a rémálmok egy valódi alvás közben vannak, akkor azt is ki lehet védeni. Ha a rémálom az életednek egy szakasza ami viszont valóság abból pedig ki kell lépni ott kell mindent hagyni.


de ha jól értettem csak álom amikor alszol az ami nyugtalanít.keresd meg ezt a két blogot

( [link]

( [link]

mindegyikben találsz olyan fejezet címet, ami az öngyógyításról szól, gyakorlatot amit elalvás előtt kell végezni, amitől az álmaid nyugodttá válnak.

2012. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elgondolkodtattak. Főleg az első válaszoló. Cheers mate! Az életem nyilván romokban hever, lehet élhetetlen is. Néhány embör szerint. Régen még érdekelt sokminden. Költészet, művészet. Ma már ezek kicsit untatnak. Semmi sem izgat igazán. Csak élek. Lélegzem, alszom, eszem. Ennyi. Ha csak egyszer sikerült volna átélnem a szerelmet igazán, talán nem így lennék. De már mindegy. Már egyáltalán nem érdekel. Sírni sem tudok miatta. Az életemet bizonyára másvalaki éli helyettem. Akit talán nem is ismerek.
2012. jún. 24. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha újjá akarsz születni, és megakarod érteni, hogy ezek a dolgok amik miatt most "szomorkodsz" igazából sz@rt sem érnek, illetve hogy a problémák nem is léteznek, csak az emberek agyában, akkor kezd el hallgatni FankaDeli-t!
2012. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

két blog cime4t adtam meg ezekből ajánlom a következő fejezeteket olvasd el és tanulj belőle miképp éld az életedet-- rajtad is múlik!


19. f. A két csodálatos lelkünk.


60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

92.f.Komolyan érdekel az igazság?

2012. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Engem egy rossz időszakból kisegített, hogy elkezdtem templomba járni és egyetemista korúakkal hittanra. Egy évig csináltam így. Hozzáteszem, nem vagyok megkeresztelkedve.

Nagyon sok szeretetet kaptam. Lehet, hogy neked is ez hiányzik. Ott van valahol, meg fogod találni.

2012. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!