Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok-e már olyat, hogy...

Álmodtatok-e már olyat, hogy félig ébren vagy tudod, hogy álom, de képtelen vagy felébredni akarod erősen de nem ébredsz próbálod kinyitni a szemed de nem tudod? De azért egy idő után feltudsz ébredni,

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Rövid ideig előfordult már. De ha rájövök hogy álom attól legtöbbször szinte rögtön felébredek.

Olyan még nem volt hogy órákra csodaországban rekedtem, de jó dolog amúgy irányítani az álmaidat.

2012. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem volt és rossz álom volt nagyon,mire végre sikerült folyt rólam a víz. fúúú szörnyű volt.
2012. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyenkor egy pontba kell nézni sokáig és akkor vége az álomnak

inkább az a gond ilyenkor, hogy alig vagy tudatodnál és sok dologra nem emlékszel(pl. hol fekszel)

egyébként én is álmodtam már ilyet, bár én nem próbáltam kijutni belőle

mert egyrészt tudtam, hogy bármikor véget tudok vetni ennek

másrészt tudomásom szerint az álom hossza korlátolt

2012. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Válaszoló: Igen, kétféle alvást élünk át: Amikor pihentető hatású, és amikor álmodunk. ez egy 8-9 órás alvás alatt körülbelül 8 alkalommal változik. Egyébként nekem is volt már szerencsém ,,észre venni,, , hogy álmodok (szerencsére egy álombéli szereplő mondott egy dátumot, amiről tudtam, hogy két hét múlva fog bekövetkezni), de benne tudtam maradni. Amikor kezdett rémálommá fajulni, szerencsére sikeresen felbírtam kelni...
2012. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!