Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne legyek antiszoc?

Figyelt kérdés
Mármint vannak barátaim (6-an vagyunk legjobb barátnők), de úgy érzem, mostanában egyre többet akarok egyedül lenni, erőlködnöm kell beszédtémák felhozásában (mintha üres lennék belülről) Úgy érzem, mintha nem lenne egyéni személyiségem:S Mit tudnék tenni ez ellen? 14L
2012. jún. 24. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben az évben én is elég antiszoc voltam, de elkezdtem újra nyitni az emberek felé, az emberek előnyös felét kezdtem el dicsérni (vissza vettem kicsit a talán bunkó de őszinte énemből) egyik lány megis jegyezte, hogy "nem is vagy annyira antiszoc"

Amit mondani akarok, próbálj nyitni az emberek felé, beszélges másokkal akár neten is, ismerkedj, ha egyedül szeretnél lenni akkor vonulj vissza légy egymagad, egy idő útán vágyni kezdesz majd a társaság útán, de ha nem akkor is szüksége van mindenkinek egy kis egyedül léthez, ez normális. A személyis próblémára meg, gondold végig miben hasonlítasz másokra, miben különbözől,mit szeretsz, mit nem, stb. -megfog mutatkozni az egyéniséged.

2012. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kipróbálom amit írtál:)
2012. jún. 25. 09:25
 3/3 anonim válasza:
Ez teljesen természetes.. az embernek néha szüksége van egy kis egyedüllétre, persze, ha te ezt már túl soknak érzed az nem jó.. Ha nincs jó beszédtémád tudnám tanácsolni, hogy amikor egyedül vagy és eszedbe jut 1-2 dolog jegyzeteld ki magadnak.. és amikor a barátnőiddel vagy, nem túl feltűnően megnézed a felírtakat (pl. telefonon jegyzetbe), de nem feltétlen neked KELL felhoznod témát, szólj hozzá, amiket a többiek beszélnek.. ha van saját véleményed, akkor már rég nem vagy "üres." :)
2012. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!