Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen lusta?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, s olyan gondom van, hogy borzasztóan lusta vagyok (nem mondom, mi?).

Órákon sokszor alszom, s otthon is elég hamar rám tör a fáradtság, s előfordul, hogy másfél-kétóra gitározás után olyan álmos vagyok, hogy bealszom. Kedvem meg nincs alapvetően semmihez, gityózáshoz is alig, azt is egyre ritkábban csinálom. Van, hogy beülök a gép elé, de ott se csinálok semmit. Tanulásra meg... hát azt nagyon ritkán csinálom, semmi kedvem hozzá. A legtöbbször az ágyamon heverek és fülhallgatóval zenét hallgatok órákon át. Este meg eszem pár falatot (de van, hogy semmit), lefürdés után meg ismét az ágyban kötök ki, ahol egy-másfél órás zenehallgatás után bealszom. És úgy ez mindennap.

Hiába van sok célom, meg amit el szeretnék érni, mindig elintézem egy "majd"dal. Ha meg hozzáfogok, hogy na akkor, most, akkor is előbb-utóbb elfáradok belé, s feladom. Semmi kitartás nincs bennem, hónapokig húzom-halasztom a dolgokat..


2012. jún. 3. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt több lehetőség is van. 1 A szex nagyon sok energiát fel tud szabadítani (de mivel van rá esély h nem tetszik vedd ezt is csak tippnek). 2 menj el orvoshoz h nem testi probléma-e. 3 csinálj egyszerre sok dolgot pörgesd fel az agyad.
2012. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány is lehet, vagy az alacsony vérnyomás is okozhat ilyen álmosságot. Szerintem nézesd meg a vérképedet elsőkörben.
2012. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy három napja voltam vérvizsgálaton, s mindent rendben találtak. Ha vitaminhiány, akkor milyet érdemes szedni? Vagy elég a sok-sok gyümölcs, zöldség? (az elvileg megvan, pedig..)
2012. jún. 3. 16:33
 4/4 GhostRider3 ***** válasza:

kimerültség, vitaminhiány, depresszió, ürességérzet, magány...


több oka is lehet, ahhoz hogy pontos választ adjak kellene ismernem az életviteled, napi rutinod, érzelmi háttered, táplálkozásod. ha érdekel, keress meg privátban

2012. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!