Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Merjek felszabadultabb lenni?...

Merjek felszabadultabb lenni? Idiág csak hülyeségeket csináltam?! (többi lent)

Figyelt kérdés

az a történet.. hogy 15/f vok...

tökre szégyenlem a testem, mert a hátamon szét van repedve a bőr és alapból gusztustalan .. de nekem még mindíg vörös... szőrösebb a hasam mint 17-18 éves haverjaimé.. és a melkasom kb olyan mint nekik..

eddig full szégyeltem.. de most.. még 2 hónap van nyárból.. nemmentem sehova eddig.. se haverokhoz medencézni.. se strandra.. még kirándulásokra..

így visszagondolva nagyon nagy hülye voltam.. de még most sem merném levenni a pólóm, mert nemtudom hogy reagálnának rá.. + félek is tőle..

1.es mellék kérdés..: Legyek laza, hagyjam rájuk a véleményüket, engedjem el a fülem mellet?!

----------------------

gondoltam rá, hogy el kéne mennem gyantáztatni.. mivel késöbb ha visszanő nem lesz erősebb, sőt.. de akit ismerek kozmetikust oda sok ismerősöm jár, és félek hogy tovább mondaná hogy járok hozzá ezért és ézért...

arra gondoltam hogy anyukámnak szólnék, hogy egyszer elmennék vele valakihez akit nem ismer mindenki..

(2es mellék kérdés) hogy kérdezzem meg ezt tőle?! szerintetek mit fog mondani?


2009. júl. 7. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Mehetnél valami másik városba gyantáztatni (mármint nem túl messzire) Amúgy én lány vagyok, nekem a súlyom miatt vannak ilyen strandos problémáim. De ne aggódj, később már nem ciki a szőr, sőt inkább b.zis lennél nélküle! Egy fiú még nem feltétlenül szőrös, de egy FÉRFI már az...
2009. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

nagyon sok csaj szereti a szőrös pasikat!!!


és ne hasonlítsd magad a haverokkal, mert TE egy saját szeméyliség vagy!


csak lazán, köttelenül beszélgetni és akkor menni fog ez is :)

2009. júl. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyantáztasd le a striákkal (csíkok) pedig ne foglalkozz. Esetleg lehet kenegetni krémekkel, de nem sokat érnek én többet is próbáltam.

Mehetsz a közeli kozmetikushoz is, ez nem ciki. Azt mondod arckezelésre mentél, mert pattanásos, mitesszeres az arcod. ha meg nem az akkor mondd, hogy de ha nem járnál az lenne :DD

Nem ciki ez, sokan járnak gyantáztatni a hátukat, mellkasukat. Havonta is elég menni. Gondolj bele, elég lenne 2szer menned (a suliig) és szinte minden nap szórakozhatnál medencézhetnél stb. Hát nem megéri?

Anyukádnak simán mondd meg, hogy nagyon zavar, hogy ennyire szőrös vagy mondd, hogy a haverjaid megjegyzéseket tesznek gyantázáson gondolkodsz. Először elmehettek együtt is a kozmetikushoz, úgyis biztos időpontot kell kérni, akkor legalább anyukád elintézi először te meg figyelsz, hogy legközelebb tudd hogy megy ez.

Szerintem ebben semmi különös nincsen de ha anyukád régimódi és nem engedi (ami szerintem lehetetlen) akkor kérdezd meg, hogy és ha vennétek gyantát és ő megcsinálná otthon... valamire csak igent mond.

de szerintem mondd meg: anya, xy hívott, hogy menjek át hozzájuk medencézni de nézd milyen szőrös a hátam így én nem megyek. esetleg valamelyik nap ráérsz velem eljönni kozmetikushoz? le szeretném gyantáztatni. Utánanéztem az interneten megkérdeztem kozmetikusokat is( nyugodtan nagyítsd fel kicsit a dolgokat :D) és azt mondták semmi mellékhatása nincsen.

ennyi :)

2009. júl. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kösziii a válaszokat :)

igazából anyukám biztos igent mondana.. csak nemtudom hogy menjek oda hozzá.. mind1 1x majd ha olyan kedvébe lesz megkérdezem tőle :)

2009. júl. 8. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Tini vagy, naná, hogy zavar.

Beszélj anyukáddal, az nagyon jó ötlet! Ha jó fej jól reagálja le a dolgot. :)

2009. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!