Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen hülyeségeket csináltato...

Milyen hülyeségeket csináltatok kiskorotokban? +kort, nemet

Figyelt kérdés

én 17/L vagyok


kis koromban állati sok hülyeséget csináltam:D

pl.a szomszéd lánnyal bemásztunk a mélyhűtőjükbe(előtte felvettünk kabátokat) és nem tudtunk kijönni, az anyukája talált meg minket

az oviba az egyik lánnyal eldugtuk az összes fogkefét, jól le is szidtak

a szomszéd lánnyal el akartunk hajózni a tengerig(:D)

lementünk a patakhoz az utca végén egy lavórral és a vége az lett hogy beleestünk a vízbe

a tesómat repülni tanítottam, meg kenyér levest csináltam neki, (vízbe áztattam kenyeret) szegény pedig megette


2010. okt. 21. 15:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%

eladtam a családi házunkat


kor, nem

2010. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
???
2010. okt. 21. 15:19
 3/30 anonim válasza:
71%

én lelöktem a cicámat a terasztól xD (nem lett semmi baja)

Meg volt egy rossz ágyunk ami alá bebújtam és apum ráült ( nem kövér!!) és lenyomódott és majdnem megfulladtam!! xD Meg ráültem a tacskónkra és kirohant alólam :D

2010. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
64%
lány vagyok 12 éves
2010. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Én meg beültem a kakukkos óra alá és egy húzásra megittam a pezsgőtablettás gyógyszert vagy valami olyasmit. Anyu meg jött és kérdezte, hogy miért ittam meg egyszerre én meg mondtam: Te mondtad, hogy egy óra alatt igyam meg!

És ez nem vicc.

2010. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
de édi:)
2010. okt. 21. 15:35
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Tojással dobáltuk az embereket a hetedikről. :D Ez mindent elmond. :D 11-12 éves lehettem akkor.


Bár most is csinálunk elég hülyeséget. Persze úgy hogy ne másokkal toljunk ki. Múltkor lementünk Siófokra bulizni és előtte ruhástól belementünk a Balcsiba. Képzelheted milyen volt elmenni tiszta vizesen, halszaggal bulizni. :D De hát ez van. ;) Ha egyszer visszaemlékszek ezekre a dolgokra legalább azt mondhatom hogy igen, ezt is megtettem és van mire emlékezni. ;)


18/F

2010. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%

Cefréshordóban gurigattuk egymást.Talicskával toltuk egymást.Vizipisztolyoztunk.Hajót akartunk építeni a kanálisra.A laposon megfagyott vízen a hóba csináltunk páyát és azon versenyeztünk.A laposon egy kis jégrészt letakarítottunk jó csúszósra és szembe izomból egymásnakcsúztunk, meg volt hogy ugyan ezt biciklivel.


Az ebben a legszomorúbb hogy ezt nem kiskoromban hanem most nyáron (vagy télen) csináltuk...


15 nem

2010. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Ja és még télen elástuk egymást a hóba meg csinálni akartunk hókunyhót.
2010. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%
Felnőttem.
2010. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!