Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lakik Debrecenben olyan 16-18...

Lakik Debrecenben olyan 16-18 év közötti ember (akár fiú akár lány), aki nem dohányzik, nem kell részegnek lennie ahhoz hogy jól érezze magát és csak ritkán jár el bulizni?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim nagy részének abból állnak a hétvégéi, hogy elmennek valahova jól berúgni, aztán össze-vissza hányják magukat illetve egymást, másnap meg nem emlékeznek semmire. A cigizésről nem is beszélve, úgy terjed akár a futótűz. Szinte egyáltalán nem ismerek Debrecenben olyan gondolkodásmódú embert, mint amilyen én vagyok, de nekem az ilyen "kikapcsolódásra" nincsen szükségem. Szerintem kulturáltan is jól érezheti magát az ember, ha mondjuk beülnek valahová (akár kocsmába is, persze egy normálisabba) és egy kis sör mellett jól elbeszélgetnek egymással és jókat nevetgélnek.


17/f



2012. jún. 27. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát sztem jó haverok lennék, csak az ország másik felében laksz :/

De én is itt gyakorikérdéseken találtam meg a jelenlegi legjobb barátomat, szal nekedf is... sok sikert ;)

17/F :D

2012. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, de azzal nem akarsz barátkozni.
2012. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

szerintem jól kijönnénk, és én debreceni vagyok 16/f

írj ha gondolod

2012. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, nem vagyok konzervatív, csak próbálok ésszerűbben gondolkodni mint a nagy többség :)
2012. jún. 28. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... Bárcsak pesti lennél... xD
2012. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is debreceni vagyok, és úgy gondolom ahogy te. Ha gondolod írj privátot:) Nem igazán vannak még ott ismerőseim, hiszen nemrég költöztem oda.

nemsokára 17/F:)

2012. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam nektek privátot!
2012. jún. 30. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, és tényleg nem tudok azonosulni a fent leírt emberekkel, és tisztelet a kivételnek, kár hogy egyet sem ismerek...


19 f (Szolnok)

2012. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!