Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rajzolok unalmamba,...

MARIANN06 kérdése:

Miért rajzolok unalmamba, mindig térbeli négyszöget?

Figyelt kérdés
Ha üres papir van előttem és uncsizok,mindig csak négyzeteket rajzolok.Ez mire utalhat?
2009. júl. 8. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

én mindig elkezdek térbeli kockákat rajzolgatni dekorálni és mindenféle ház doboz és egyéb ilyenek jönnek ki

szoktam még térhatású gömböket meg néha elkezdek rajzolni csigavonalat aztán folyamatosan naponta rajzolok hozzá valamit és mindig egy "fa" jön ki belőle

2009. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te is ezeket csinálod!?Ez jóóó.Talán utal valamire.Majd megtudjuk ha valaki többet tud erröl a szokásról.
2009. júl. 8. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Aki sokszor rajzol négyzetet, két lábbal áll a földön: nem akar többet, mint amije van, elfogadja az életét, tudja, hogy mindenért meg kell küzdenie. A besatírozott négyzet ellentmondásos személyiséget takar, aki belső bizonytalanságát külső határozottsággal szeretné leplezni. Az egymásba rajzolt, sorozatos négyzetek az öntörvényű ember sajátjai. A kocka egy megbízható embert takar, aki összhangban van önmagával.

[link]

2009. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is mindig négyzetet, meg kockát rajzolok.


"Aki sokszor rajzol négyzetet, két lábbal áll a földön: nem akar többet, mint amije van, elfogadja az életét, tudja, hogy mindenért meg kell küzdenie. A besatírozott négyzet ellentmondásos személyiséget takar, aki belső bizonytalanságát külső határozottsággal szeretné leplezni." és ez tök igaz rám :)

2009. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
énis ilyeneket szoktam,+ neveket írok,mindenféle mintával:D
2009. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Valahol olvastam hogy aki unalmában,vagy telefonálás közben ilyeneket rajzol mint te,négyzeteket,csillagokat meg ilyesmik az azt jelenti hogy okos vagy precíz,meg ilyesmik:D
2009. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
ezt hogy csinálod: "térbeli négyszöget" térben kocka, vagy téglatest. sikban meg négyszög, vagy kocka, aminek csak 1oldala látszik.
2009. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
síkban csak négyzet van :D mi az, hogy síkban kocka aminek csak egy oldala van????
2009. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig kockákat rajzolok!!! és mindenféle várakat épitek belölük!:) meg összevisszakiszinezem:))
2009. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kocka azt is jelenti ,hogy is mondják?? realista vagy vmi ilyesmi a valóságba gondolkodsz
2009. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!