Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A minap jártam kb. az 5....

A minap jártam kb. az 5. plasztikai sebésznél aki azt írta diagnózisra, hogy emlősorvadás. Én tényleg nem unalmamba és jódolgomba szeretném megcsináltatni a melleimet. De ha ilyen a diagnózis nem támogatja a tb? forduljak orvos jogászhoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tele pénzzel és sajna hitelt kéne felvennem,de ha valaki egy ilyen kijelentést tesz ill diagnózist állít fel,hogy emlősorvadás .......
2010. aug. 17. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

TB támogatást csak kisebbítésre (de ahhoz elég komoly "súly" kell és orvosilag is bizonyítottnak kell lennie, hogy panaszokat okoz) ill. rekonstrukcióra (pl. daganat miatti emlőeltávolítás) lehet kérni.



Sztem azért járj utána több helyen mert nem elképzelhetetlen h.a te esetedben a TB támogatja a műtétet.

2010. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem támogatja.Ez nem ritka diagnózis

Terhesség,szoptatás után a nők nagy százalékánál a mirigyállomány sorvad vagy elsorvad

2010. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatja.Tudod összes nőnek aki babát szül ingyenes lehetne a mellnagyobbítása
2010. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a dokik mondták volna ha TB támogatott lenne a műtéted

Miért mentél el 5 dokihoz?

2010. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

nem támogatja

megjegyzem joggal...

Elhiszem h.téged zavar de orvosilag nem indokolt a műtét...

2010. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Azért jártam már ennyi orvosnál mert kíváncsi voltam ki mit mondana. Sajnos hibáa volt nagymértékű fogyásom (35kiló) nem támogatja a tb.
2010. aug. 17. 14:42
 7/18 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna úgy meghízni

bocsi

2010. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudod nem csak a sok kajától tud valaki meghízni,hanem betegség miatt is.....ez mind1 is volt erőm lefogyni életmódot váltani és szerencsére szülés után is vissza állni a régi súlyomra. sporttal és egészséges táplálkozással.
2010. aug. 17. 14:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyit fogytál akkor neked tuti nem csak a melleddel van gondod. Hanem szinte az összes bőrfelületeddel
2010. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
most 27éves vagyok szerencsére a többi helyen mint pl. has comb nagyon szép a bőröm és csak a combomon lévő csíkokon lehet észre venni,h hízás ill. fogyás volt. a hasammal nincs bajom egyedül a melleim zavarnak de ha nem tudom megcsináltatni akkor se fogok kétségbe esni.
2010. aug. 17. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!