Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek "gáz" hogy 25...

Szerintetek "gáz" hogy 25 évesen még nem dolgoztam, mert nem találtam megfelelő munkát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 19:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amik nem húznak le:)
2012. jún. 30. 17:46
 12/14 anonim válasza:
100%

ismerek pár embert akik közel 30 éves korukig nem találtak munkát, erre sokan főként a családjukban (mivel a szüleikkel éltek) kezdték a nem tetszés jelét adni

nem dobták ki őket, de egyre negatívabb véleménnyel voltak róluk (munkakerülő, nem is akar dolgozni, mi lesz vele ha mi már nem leszünk .... meg ilyeneket mondtak a szülők)

és most itt oszlanak meg a vélemények, tudtak-e volna dolgozni?

elmehettek volna rendőrnek,tűzoltónak, mentősnek, betegszállítónak, közmunkásnak

igen, de mi van ha a fizikumok nem alkalmas rá?

erre más azt mondja csak akarni kell

szerintem nem mindegy, hogy az ember milyen munkát kap

olyat amilyet szívesen csinál vagy olyat amit utál ráadásul nem is bírja, nem is alkalmas rá


akikről beszéltem egyébként már találtak munkát, többen külföldre mentek (persze ismerős segítségével) róluk nem tudok szinte semmit, van aki vagyonőr lett, van aki ápolónő, van aki uszodába dolgozik

teljesen mást tanultak, de általában szeretik amit csinálnak

2012. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 20éves vagyok, most végeztem, és én sem találtam még munkát... vannak terveim álmaim, de pénz nélkül.... de sikerülni fog, ami késik nem múlik:D Vannak lehetőségek, B tervek, amiket meg lehet próbálni, Még segédmunkásnak is elmehetnél valahova... Vagy elvégzel egy biztonsági ör tanfolyamot.... akármi.
2012. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nyugodj meg nem az, én is így éreztem/érzem néha egyébként. Én is 25 éves leszek és leszámítva 3 hónap közmunkát, még én sem dolgoztam sehol. 2 éve végeztem el egy Bsc szakot, azzal még eddig semmire se mentem
2012. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!