Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennem lenne a hiba? Mért...

Bennem lenne a hiba? Mért használ ki engem mindenki?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy a barátaimnak,páromnak, mindenkinek a maximumot próbálom nyújtani: bármelyikük bármikor felhívhat,ha gondja van,akár hajnalban is. Mindenkinek segítenék a gondjai megoldásában,mindig kiállok értük másokkal szemben, mindig személyre szóló ajándékokat veszek,amikről tudom,hogy tetszene nekik,akár akkor is,ha ez kicsit drága,és alig marad pénzem, és mindig felhígom őket 2-3 hetente,hogy hogy vannak.


Ezzel szemben,ha nekem van gondom,és esetleg felhìvom valamelyiküket este,illemből meghallgatnak,aztán leráznak,hogy "bocs,fáradt vagyok",kb 400forintos ajándékokat kapok (néha jó néhány nappal a szülinapom után), engeem csak akkor hívnak fel,ha segítenem kell,stb.


Bennem van a hiba? Túl irreálisak az elvárásaim?


Köszi :)



2012. jún. 30. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak a saját soraimat olvastam volna. Kérdező, én is így vagyok ezzel. De az biztos, hogyha te segítesz, az nem hiba! Pont, hogy te vagy a más, te vagy az, aki odafigyel a másikra, és nem vagy önző. Ezt mindenképp becsüld meg magadban. Az emberek önzőek. Én már nem is várom, hogy odafigyeljenek rám, mert tudom, hogy ez úgysem fog bekövetkezni. Pedig ilyennek kellene lennie mindenkinek..segítünk kéne egymást. Kérdező, ha gondolod, írhatsz privátot. :)
2012. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elkezdheted szűrni a barátaidat.

Nincs benned semmi hiba ha bajban vagy akkor egy barát nem fog lerázni azzal hogy bocs fáradt vagyok.

Néha te is lehetnél egy picit bele szrok a helyzetbe ember...

Minden jót!

2012. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ahogy az első válaszoló, én is mintha a saját soraimat olvastam volna.

Én rájöttem arra, hogy aki soha nem viszonoz semmit, és ahogy írod, csak kihasználnak, azok meg sem érdemlik a törödést!

Én kis ideje elkezdtem ezekkel az emberekkel nem beszélni, nem foglalkozni velük. Új embereket próbálok megismerni. Igaz, így kb 2 ember maradt, de ez már egy más kérdés...

Tedd ezt te is szerintem!

Lehet nehéz lesz vagy furcsa.

2012. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!Hàny éves vagy?:-)

Csak mert én is ugyanìgy vagyok a "barátaimmal".:-$

2012. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!