Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom meg mit...

Honnan tudhatom meg mit akarok valójában az élettől, és mit akar az 'élet tőlem'?

Figyelt kérdés

A belső elvitatottság érdekel. Nem szüttyögni akarok jobbra balra ..csinálni sok felesleges dolgot, megfelelni vágyásból és téves önigazolásból.


Nem 18 vagyok attól jóval több. És most jutottam el oda hogy igazán fáj hogy nem tudom mi az a belső elhivatottság amiért valóba érdemes minden reggel felkelni -és amiért ÉN akarok felkelni. Nem azért hogy szeressenek elfogadjanak stbstb..


Nem akarok még éveket elvesztegetni és egyre boldogtalanabbnak lenni.. :(


?


2012. júl. 2. 09:52
 1/7 sejehajrecece válasza:
0%
Kérdezd meg Yoda mestert.
2012. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg fontos ez nekem -az értelmes válaszokat köszönöm.
2012. júl. 2. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Az élet értelme az, hogy keresed az élet értelmét.

Nekem az, hogy szellemileg fejlődjek, hogy szabad lehessek, hogy levethessem a béklyókat, hogy saját törvényeim és saját erkölcsöm legyen. Ez az út viszont végtelenül magányos. De ez van.

2012. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól! Mindenkinek vannak pl. álmai. Próbáld meg megvalósítani őket! Vagy legyél szerelmes, keress értelmet az életnek. Figyelj oda minden aprócska pillanatra.

Azt nem tudja magadon kívűl senki megmondani h te mit akarsz az élettől, az élet pedig semmit nem akar tőled, csak azt hogy HASZNÁLD KI!

2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ezen tipródom 35 éve, de még nem jöttem rá
2012. aug. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz a legjobban csinálni? Mi a hobbid? Ha rájöttél akkor már tudni fogod, hogy mit szeretnél csinálni. Vagy esetleg egy ahhoz hasonló dologgal foglalkozni.
2012. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
javaslom, hogy minden reggel egy órával előbb kelj fel, ülj, csak nézz magad elé, és nézz a szívedbe, a lelkedbe, csukd be a szemed, tedd ezt addig, amíg belülről egyszer csak megkapod a választ.
2013. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!