Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnák tenni hogy ne csak...

Mit tudnák tenni hogy ne csak azért barátkozzanak velem mert hasonlítok egy sztárra?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem az AFC Tomit,és hasonlítok rá,arcra nagyon.Kiköpött mása vagyok,csak annyi hogy én lányban.

És engem ez eddig nem zavart.De mostanában rájöttem hogy csak azért szeretnének velem barátkozni meg minden mert hasonlítok rá külsőleg.Kicsit zavar,mert úgy érzem csak kihasználnának.És valaki meg azért utál mert hasonlítok rá.Ez a helyzet.De nem is engem utálnak sztem,csak őt.

Mit tegyek?

Köszönöm.

16/L


2009. júl. 9. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nézd! Én nem tudom, hogy ki ez a Tomi. De nem lehet, hogy te egy "kicsit" rájátszol erre a hasonlóságra? Nem lehet, hogy túl sokat foglalkozol vele, hogy hasonlítasz-e vagy sem? Legyél te magad. Ne foglalkozz a Tomival.
2009. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem játszom rá.Nem foglalkozom vele sokat.Én tényleg nem tehetek róla.

Én már mindent kipróbáltam hogy ne ez legyen.

2009. júl. 9. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
sürgősen változtatnék drasztikusan magamon, ha egy fiúra hasonlítanék...
2009. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem te csak hasonlítani akarsz rá. kár ebbe belekeverni a baráti viszonyokat, mert 2 külön dolog
2009. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Képzelodsz! Inkább majd akkor gondolkozz el ezen, amikor útálni fognak az emberek! Mert inkább utálni az AFC-t mint szeretni :DDD

Ja, és az AFC mióta sztár? Azok nem sztárok, csak hulye kis tinik.

2009. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
18:03! AFC Tomi nem fiú XD
2009. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Pl. tanulj meg normálisan Magyarul beszélni és ne úgy kérdezd h TUDNÁK hanem úgy h TUDNÉK ezzel már több esélyed van :)
2009. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Húú..de sok értelmileg fogyatékos ember van ezen az oldalon.Szánalom.És tök jó hogy átlehet vágni a fejüket.

Honnan tudod hogy nem fiú.esetleg lefeküdtél már vele és láttad mit hord a lába között? XD Jó neked.

Te meg a nyelvtan tanár vagy nagyokos? XD na ez vicc.Hülyék XD XD

K*rva jót nevettem XD köszi nektek,és máskor figyeljetek melyik kérdés KAMU XD

Áhhh...ez jó volt :D

2009. júl. 10. 14:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Te most halál komolyan 16 éves vagy? Leszakad a pofám..
2009. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nem vagyok nyelvtantanár nah ez benne a pláne h ennek ellenére sem beszélek úgy mint egy suttyó paraszt ellentétben veled... "tudnák"... Nah szép vagy öcsém ennyit tudsz meg a nevedet...
2009. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!