Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy találtatok, kerestetek...

Ti hogy találtatok, kerestetek munkát? HELP

Figyelt kérdés
Hol kerestétek,mennyi idő alatt lett meg,stb. Várost is írjatok légyszi+kort+hogy milyen állást. Hálás lennék,sokat jelentene.

2012. júl. 3. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

vác,bp

Nálam ez nagyon változó.legutóbb 3 hónap telt el munka nélkül

de egyéve kb 2 hét volt és a 2 hét alatt is otthagytam 2 alulfizetett melót.

Én ahogy kerestem ,elösször is írtam több önéletrajzot,többfajtát is mert többszakmám van.

Az expressz.hu meg mindenféle állskereső portálon napi szinten nézelődtem meg a helyi hirdetések között is.

Csináltam már azt is hogy a cylex cégtudakozón néztem fémipari cégeket és azokhoz mentem el házalni ugymond.

Én minden munkát elválalok ha nincs meló szal voltam már segédmunkás is sokat meg egy csomó minden de most legutóbb még a segédmunkához sem tudtam elhelyezkedni.

Ismerős által kaptam vissza egy régi állásomat szóval az a helyzet hogy xarban van Magyarország Mert ha 3 hónap után találok úgy melót hogy bármit elvállalnék az picit gáz! .

2012. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Budapest, diakmunka amikor rendesen elkezdtem kuldozgetni az oneletrajzokat akkor utana 2-3 het.

Mondjuk tegyuk hozza hogy vagy 12-15-bol 2-en jeleztek vissza, es ok is csak azert mert angol kellett mindket allashoz nekem meg felsofokum van.

Barmi masra semmi visszahivast vagy pusztulj meg e-mailt nem kaptam.

Egy felnott allasra amire eddig jelengkeztem legalabb irtak hogy nem es koszonjuk a jelenzkezeset.


Aztan nyaron elkezdtem angliai allast szervezni, csinalhattam volna hamarabb is...

De meg mazli hogy ugy volgam vele 1 honap is jo ha kimegyek, penzben megeri- mert kozben a diakmelo megszint mert a ceg nem fizetett a diakszovetkezetnek...

Magyarorszag 2012 koszonjuk!


Most azon filozom hogy haza se jovok es ptt ujralezdem a kepzest amit itt elkezdtem... Sajna mivel nalunk annyira egyedi a kepzes nem szamitjak be a tanulmanyaimat, de legalabb mar elonnyel indulok a tobbiekkel szemben tudas szintjen.

2012. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!