Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítene állásügyben?...

Valaki segítene állásügyben? Ugyanis hosszas önismereti tanulmányozás után rájöttem hogyan szeretném eltölteni hátralévő éveimet 11 év alkalmazotti munkaviszony és egy gerincsérv ellenére ugyanis nem érzem még öregnek magam akkor hát részletezem

Figyelt kérdés

Szóval csak a most van nem a majd meg nem a múlt tenni akarok azért hogy elérjem célom ezért írom eme sorokat.

Ideális munkahely számomra: egy lakatlan szigetet szeretnék felügyelni füvet nyírni virágot locsolni a összeszedni a kagylókat állatokat etetni remélhetőleg ló is lenne ott néha belovagolnám vigyázznék a szigetre egy két évig a feleségemmel amíg a tulaj űrutazáson van rendes fizetés full extrás kégli töménytelen kaja és brutál jó fizetést szeretnék esetleg prémiumot ha nem csinálok semmi rosszat szóval valami ilyen állást keresek de nem nagyon találok hogy végre teljes életet élhessek ne csak így bolyongjak határozottan tudom hogy nem szeretném társadalmirabszolgaként leélni az életem mert nem erre vagyok hivatott egyszerű ember vagyok nincsenek nagyra törő vágyaim csak egy rendes munkát szeretnék végre.Mert jár nekem mert jár nekem vagy menjek vissza a kenyérgyárba a szeletelő mellé most hogy ráébredtem milyen a világ na neeeeeeeeeee!!!!!!


2012. júl. 5. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
áá pont rád van szükségem..2 hét múlva indulok a marsra marscsoki rakományért és szükségem lenne egy emberkére, aki gondozza a lakatlan szigetemen a kertet:)
2012. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudtam én hogy nem álmodom
2012. júl. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!