Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hihetetlenül kötődök egy...

Hihetetlenül kötődök egy barátomhoz, de ő csak akkor keres, ha baja van. Mért kínzom magam ahelyett, hogy lemondanék róla?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,van egy 18 éves meleg barátom. Mióta ismerem, azóta tudom,hogy a fiúkat szereti, röhögünk is azon,hogy egy csomó pasi mindkettőnknek bejön. ;D

Ő sokkal nyitottabb személyiség,több haverja van,de csak én tudom róla,hogy meleg,épp ezért mindig én segítek neki a kapcsolataiban,vagy én mondom meg,hogy melyik pasi az,aki csak le akarja fektetni,én tartom őt a földön,amikor már gondolkodni sem tud,annyira szerelmes,stb.

Többször is mondta,hogy én vagyok az egyetlen ember,aki teljesenelfogadja őt,és akiben teljes mértékben megbízik,mégis sokszor beszólogat,sosem hív fel,csak ha a pasijával gondok vannak,éas ha én nemmondom,hogy találkozzunk,nem látnánk egymást kb. hónapokig,az 100%.


Nagyon szeretem őt,és fáj,hogy kihasznál,mégsem tudom őt elengedni... Mit tanácsolnátok?



2012. júl. 6. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban az érzéseidet. Ez azért szerintem jóval több barátságnál. Mármint részedről. Ahogy mondják, welcome to the friend zone.
2012. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ,de tuti,hogy nem vagyok szerelmes belé...ebben az egy dologban 100%-ig biztos vagyok kettőnkkel kapcsolatban-de csak ebben...
2012. júl. 6. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha szeretsz segíteni önzetlenül és jó érzés, ha segítesz neki, tedd meg továbbra is. Legfeljebb el kell fogadnod, hogy nem barátok vagytok, csak te vagy a kedves szaktanácsadó "néni" számára. Ha zavar, hogy nem viselkedik barátként, miért nem beszéled meg vele? Bár valószínű, hogy nem barátként gondol rád, vagy fura módon értelmezi a barátságot. Tégy úgy, hogy ne legyen rossz egyikőtöknek sem, de ne hagyd, hogy kihasználjon!
2012. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!