Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szomorú vagyok. Utálom az...

Szomorú vagyok. Utálom az életem:' (. Elegem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 18:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
attól függ mi a baj..
2012. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Mi történt?? :O
2012. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Megértelek.

Viszont süt a nap.nincs háború.van tető a fejed felett,nem éhezel.Az alap megvan.Ez a lényeg,meg a világbéke

2012. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, hogy erkölcsi érzéked megakadályozzon a helyes cselekedetben.
2012. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Igazából sok minden történt és én olyna vagyok,aki eleve sokat hisztizik nem tudom magamba tartani a problémákat,mert nem és kész.

A családom katasztrofális.Nincs pénz kezdjök ott nincs mit enni de szinte soha. Anyám két pasival is csalta apámat.. Apám iszik neki még elvileg van egy gyereke,aki nekem a féltestvérem e ez nincs bizonyítva. Mindig veszekedés van főleg az elmúlt hónapokban. Éjszakánként nem lehetett aludni. Ha vezsekedtek engem vertek el és mindig elszöktem.. Olyan szinte nincs pénzünk,hogy a kádból vödörrel kell kimerni a vizet,mert nincs pénz megjavítani és a wc-t sem lehet lehúzni.. Tudom viccesen hangzik,de rohadtul nem az:( A nagyszüleim /rokonaim is kiaksztóak azok is engem bántanak a családom miatt. Hogy sosem adják meg a tartozásukat meg milyen szemetek.. És a legtöbbször azt hallom,hogy milyen béna vagyok meg kövér és csúnya..belőlem se lesz senki.

Értitek? Egyszerűen semmi öröm az életemben:( Itt ülök egyedül..és már belehalok ebbe,hogy senki se szeret..nincs kire támazskodnom,ha baj van.. Nincs mit tennem.. nincs helyema világban..

2012. júl. 9. 18:46
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg borzasztó lehet.. de hány éves vagy? Nem tudsz egy barátodhoz / osztálytársadhoz odaköltözni? Mert ilyen környezetben élni valóban szörnyű. Próbálj meg valahogy kitörni ebből a körből! Ne sajnáltasd magad, próbálj tenni ellene valamit (mivel nem tudom a korod, azt sem tudom hogy mennyire tudnál csinálni valamit) Kösd le magad, menj el otthonról, próbáld élni az életed!!
2012. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
még csak 16 vagyok.. szívesen elköltöznék,de hát hova? És mit cisnáljak? nins kivel találkoznom..kevés barátom van,azok is elutaztak meg pasijuk van blabla. Meg semmi sem tesz boldoggá:( Egyszerűen semmi!..Értelmetlennek látom az egész életet.
2012. júl. 9. 18:59
 8/36 anonim ***** válasza:
a lényeg az hogy ne keseredj el...tudom most ez hülyén hangzik de ha nem látod értelmét annak hogy élj az sem jobb :)esetleg csak van egy olyan barátod akinek nincs pasija stb akihez oda költözhetnél stb..de vannak ingyenes táborok hetesek talán az jót tenne :)
2012. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
iNGYENES tábor?? Olyan meg hol van? Nem tudok sehova költözni mindenki a szüleivel él.. oda nem költözhetek..sehogysem megoldható ez.. Meg annyira sajnálom a csalédot,hogy ilyen szerencsétlenek..
2012. júl. 9. 19:08
 10/36 anonim ***** válasza:
elhiszem..:( pesti vagy?? mert ott vannak ilyen táborok..:)
2012. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!