Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan vagyok szomorú igaz? :/

Jogosan vagyok szomorú igaz? :/

Figyelt kérdés
Most kaptam egy iphone 4-et de nagyon szomorú vagyok, mert én iphone 4S-t szerettem volna.. Nem hiszem, hogy az a pár ezer forint olyan nagy összeg lenne, hogy csak a 4-et kaphattam meg.:/ Beleadtam volna a megtakarított összegemet is, bárcsak azt kaptam volna meg. Anya meg apa bezzeg megvette magának a 4S-t. Most azért is vetessek anyáékkal egy macbook airt??
2012. jún. 28. 14:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2012. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De ha belegondoltok, kiadtak tök sok pénzt egy lejárt 4-ért.. Már mindenkinek van!
2012. jún. 28. 14:52
 3/40 anonim válasza:
44%
abszolút jogos!
2012. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Inkább megveszem magamnak a macbook airt, másnak még egy érintőképernyős telóra se telik. Nem leszek ilyen gonosz:D de tényleg megvehették volna az S-t.....
2012. jún. 28. 14:56
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Inkább vegyél Vertut, olyan tuti nincs az ismerőseidnek, és egy Macbook árából pont kijön.

Besz##rok hogy a szüleid így kiny@lják a segged de neked még ez is kevés. Inkább vicc, provokáció a kérdés, ilyen gyerekeket le kellett volna dobni a Taigetoszról.

2012. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok az a nagyképű kölök, van megtakarított pénzem is, és tudom hogy anyáék sokat dolgoznak, hogy ilyeneket megtudjanak nekem venni!:)) Ne ítélkezz már..ki vagy te?! A kérdés komoly volt..
2012. jún. 28. 15:02
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

Ha ok nélkül kirúgnak a munkahelyedről és jövő héten már nem tudod miből vegyél kenyeret AKKOR jogosan vagy szomorú!!! De ilyenért ? Könyörgöm... egy pillanatra fusson át az agyadon hogy hány ember tiszta vizet se tud inni Te meg ilyenen vagy kiakadva?


De legalább azon elgondolkodtál hogy másnak még érintősre se tellik.

2012. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Tudom, most életbe lépett egy magyar segélyvonal az etióp kisgyerekeknek lehet küldeni 300Ft kb. és 2 heti tiszta víz számukra..

Tisztában vagyok ilyen dolgokkal!:)) Akkor is dühít kicsit, de nem mutattam anyáéknak nem szeretném megbántani őket ezzel hogy nem tetszik az ajándék. Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 28. 15:07
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez viszont szép dolog hogy legalább nem hisztiztél előttük hogy "De miééééért?".
2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam...

Inkább elfogadom, és megköszönöm az iphone 4-et és nem követelőzök többet!! Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 28. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!