Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az osztályban néha (najó mindenap csúfolnak)azért mert:

1.Hiszek Istenbe

2.Van egy-két tesóm

3.Ebből kifolyólag a cuccaim nem a legdivatosabbak

4. Nem vagyok olyan mint az osztálybéli lányok.. Nem kelletem magam miniszoknyában meg semmit takaró topokban nem jövök össze minden velem szembe jövő sráccal..

De amúgy szerintem ezek nem rossz dolgok.. Én ilyen vagyok és kész. Csak...nem értem mért nem képesek elfogadni? Mért kell ezért csúfolniuk?!

Szerintetek tudnék csinálni valamit hogy nem szekáljanak?


2012. júl. 11. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát tudom h elcsépelt válasz de.... ne foglalkozz velük. Biztos vannak olyan emberek (ha nemis az osztályodban) akik hasonló cipőben járnak mint te, vagy csak normálisabbak, úyhogy szerezz ilyen barátokat. Akkor nemhiszem, hogy annyira érdekelni fognak ezek a gyerekes emberkék...
2012. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de épp az hogy nem lehet nem foglakozni velük,mertén próbálom őket min szünetben kerülni őket,de ők jönnek utánam,és piszálnak :((((
2012. júl. 11. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És fiú, vagy lány?
2012. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kR1ss19 ***** válasza:
Először is "DownDownDown" te olyan szinten tuksó p*raszt vagy hogy az te sem tudhatod. Másodszor, sajnos sok-sok olyan ember van kit az előbb említettem, és ezek nem is fognak megváltozni :(. De valahogyan próbálj kiállni magad mellet, nem azt mondom hogy tépked meg a haját, hanem ordísd le torkadt szakadtából a fejét. Vagy nincs egy barátnőd se aki oda állna melléd és kisegítene? Nah hát sszóval én csak szánni tudom azokat az embereket akik ilyeneket csinálnak, ez számomra gusztustalan.
2012. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hidd el én próbálok barátkozni velük de nem akarnak,kerülnek.:( Am lány wok
2012. júl. 11. 16:39
 6/14 Antimod ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni, és tudod mit? Ne is tegyél! Ők olyanok, amilyenek, te pedig másmilyen vagy. Hidd el, lesz majd olyan közösség, ahol elfogadnak ilyennek. Az, hogy valaki nem képes elfogadni más hitét, vagy azt, hogy nem a legdivatosabb cuccokban jár, őt minősíti, nem neked van ezzel teendőd.

Ha elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy, két dolgot érhetsz el vele: tisztelni fognak valamilyen módon, vagy ennél még éretlenebbek, és keresztülnéznek rajtad. Szerintem ne próbálj meg közéjük idomulni, mert csak neked lesz rossz, te kerülsz identitászavarba.

2012. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel! Ha nagyon, de tényleg nagyon eldurvulna, marad az iskolaváltás....
2012. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DownDownDown válasza:
Én is szeretlek kedves Kr1Szt1n4 :)
2012. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dalma, te vagy az??:DD
2012. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
milyen dalma?????????? én nem wok Dalma :DDDDD
2012. júl. 12. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!