Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vélemények? (Kérdésed túl...

Vélemények? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A 155cm vagyok és 57kg.Szeretnék lefogyni tegnap kezdtem el a 90 napos diétát. Nektek mi a véleményetek róla
2012. jún. 6. 18:23
 1/2 A kérdező kommentje:
*? Hasznos?
2012. jún. 6. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a diétákkal úgy vagyok, hogy fölösleges...Ha le akarsz fogyni NAGY elhatározás kell...Ne add fel..Ha ez megvan akkor a legjobb út..már te is tudod mit fogok írni: a sport...az formál, egészséges, hasznos, bőrt regenerálja, szervezetet erősíti, jobban tudsz utána aludni és még estig sorolhatnám...

Szóval tudom könnyű mondani, de tűzd ki a célt, milyen testet akarsz és kezdj el akár először csak sport,fitnesz videókat nézni a neten és kezdd el először csinálni azt..aztán később kondi terembe is elmerészkedhetsz..Én is nem rég voltam..csak pozití tapaasztalataim voltak..nem akartam menni mert hogy"ott sokan vannak, látják ahogy ott szenvedek) De senki sme mással, magával törődik..mindenki csak magában edz..szóval csak hajrá és előtte tanácsos egy méregtelenítés..azt írd be google-ba h méregtlenítés és választhatsz a sok-sok lehetőség közül..

A jó alakért mg kell dolgozni, sok akaraterő kell, de később rászoksz, ez lesz a természetes, amjd élvezni fogod és az életed részévé válik majd te leszel az aki erőt ad másoknak is. HAjrá!:)

2012. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!