Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, az kibeszélésne...

Mit gondoltok, az kibeszélésnek számít, ha egy illetőről másnak úgy panaszkodsz, hogy nem említed néven?

Figyelt kérdés

Múltkor amikor összevesztem egy barátnőmmel, elmondtam a legjobb haveromnak az összeveszésünk okát meg panaszkodtam is rá pár dologra. De nem mondtam ki a nevét.

Aztán amikor 3-an beszéltünk, a legjobb haverom véletlenül felhozta a témát, hogy "úristen ez tök olyan mint az a csicska akiről múltkor meséltél, hogy..." (és akkor elmondta h mit csinált). erre a csajnak rögtön leesett hogy róla volt szó. azt nem tudja hogy nem mondtam a nevét neki!!!És teljesen megsértődött hogy én kibeszéltem...

Na szerintetek ez kibeszélésnek számít?

16/L


2012. júl. 11. 19:47
 1/4 Moptun válasza:
Amennyiben nem kezdted el ócsárolni a barátnődet (úgy, hogy h.lye r.banc meg hasonló durva megjegyzésekkel) csak elmondtad, hogy ezért és ezért vesztetek össze és, hogy néhány dolgot nem igazán bírsz benne akkor nem.DE én a helyedben odafigyelnék, hogy ennek a "haver"-nak mit mondok nehogy legközelebb a betörőidnek mondja el, hogy hol tartod az értékeidet!:)
2012. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben igen. Olyannak ne mesélj, aki ismeri, illetve felismerheti azt, akiről beszélsz.
2012. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat, igen szerintem annak, es csak mentseg, hogy nem mondtad ki a nevet, mert mindenki, aki tudja, hogy mit csinalt kapcsolni fog. Bocs nem bantas!
2012. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Visszagondolva valóban az volt. De nem kibeszélésnek szántam és nem is ócsároltam (nem hülyéztem le az illetőt meg hasonlók) csak a haverommal próbáltam megoldást találni a problémára... Nem, nem jött rá hogy az illető barátnőről van szó, épp ezért kezdte el előtte mondani a dolgot.
2012. júl. 30. 17:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!