Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok olyan pc-s játékot...

SF15 kérdése:

Tudnátok olyan pc-s játékot mondani amiben hatalmas bejárható terület van és ilyen fejleszgetös és különböző fegyverek és páncélok vannak benne?

Figyelt kérdés
Lécci neirjátok a diablo-t meg a sacred-et

2012. júl. 12. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
most irtad korul az elder scrolls sorozatot foleg skyrim
2012. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szó amit keresel: RPG


Viszont a legtöbb RPG nem túl tágas tárgyak szempontjából, ebben a kategóriában legjobb pl. a Skyrim, de van a valamilyen szinten lineáris alapú Dragon Age, kicsit korlátoltabb minden téren, de több tárgy van benne, és a történet kiváló.


Nem tudom mennyire értetted a bejárható területet, de ha te Diablo féle Hack and slash, Action RPG játékot keresel, akkor ott van a Torchlight, aminek az első része nagyon monoton, ismétlődik a pálya rengetegszer, történet szinte nincs, de a tárgyak, fejlesztés és a hangulat alapján kiváló, megéri kipróbálni, én 60 játékóránál untam meg, azért mégse egy Diablo, de egyáltalán nem rossz. A Torchlight 2 pedig valamikor a nyáron jelenik meg, az 1000x jobb lesz, mint az első rész.

Aztán van még Titan Quest, Hellgate London (ez 3D nézetű).

Van még rengeteg ha rákeresel a kategóriára, de szerintem ezek amik említésre méltók.

Örök király akkor is a Diablo, nekem tegnap hozta a futár a Diablo 3-at, és azt kell, hogy mondjam mindenképpen megérte a pénzét.

2012. júl. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elözönek köszönöm a tág választ :D
2012. júl. 12. 01:28
 4/7 anonim válasza:
Fallout 3 nagy terület van benne ,lehet szintet lépni egy adott xp után , van egy csomó különféle fegyver + öltözék/amor szerintem tetszene :D
2012. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a szar hogy azt már jóóóóóó párszor végigvitem. de azért köszi :)
2012. júl. 12. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Titan quest, Dark messiah of might and magic,
2012. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
just cause 2, gta-k, the elder scrolls-ok, saints row 1,2,3, amúgy énis ilyet keresek most :D
2013. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!