Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A sráccal, akit az egyik...

A sráccal, akit az egyik legjobb barátomnak hittem nagyon összebalhéztunk. Társaságban, több ember előtt hordott le. Jól tettem, hogy nem vettem fel a kesztyűt?

Figyelt kérdés

A gyerekkel mindig is elég "kompromisszumos" volt a barátságunk. Sok szempontból egyoldalú volt, én jóval többet "jártam utána", mint ő énutánam. Ezenkívül volt egy csomó tulajdonsága, ami idegesített, ami valahogy mindig is zavart, de szemet hunytam felette. Tudom, hogy én is sok mindenben idegesítettem. Nem vagyok egy nagy filantróp, neki sokkal tágabb a baráti köre, de érzem, hogy én lelkileg egészségesebb vagyok, vele tudom, hogy nagyon nincs rendben valami.


Lehordott több barátom előtt, de én nem igazán támadtam vissza, hagytam a francba. Azért nem tettem, mert nem akartam még jobban elcseszni a légkört, úgy gondolom, hogy a nyilvános balhézás bunkóság és mások kedvét rontjuk el vele. De vajon jól tettem? Mi ilyenkor a helyes stratégia? Védjük a becsületünket, álljunk ki magunkért, vagy az egész csak kakaskodás és aki hülye, azt hagyni kell a fenébe? Mert most már ide sorolom. Nem is akarom vele tisztázni, mert tudom, hogy egyszerűen túl hülye ahhoz, hogy megértsen. Már azon is látszott ez, amilyen idegbeteg módon felkapta a vizet.


2012. júl. 14. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ, mit mondott neked... de végülis a hülyékkel tényleg nem érdemes vitatkozni
2012. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek hagyd a fenébe. De ha még egyszer neked esik, akkor vágj vissza, ne hagyd maga. Ne hagyd hogy megalázzon mindenki előtt!
2012. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!