Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit írjak neki? Első találkozá...

Mit írjak neki? Első találkozásnál (barátság, nem randi) miről szoktak beszélni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

kezdjük ott, hogy itt, ezen az oldalon megismertem egy lányt, aki 16,5 éves, én meg 14. (szintén lány) És most 1-2 napja kezdtünk el üzenetet küldeni egymásnak, de üziben nem mindig jön az a spontán dolog, ami a beszélgetésekben, ezért -hülye kérdés, kérlek csak válaszolj rá- azt szeretném kérdezni, hogy mit írjak neki? xd

2.: Mivel nekem tök szimpi, ezért egyszer szeretnék vele találkozni is, de nem tom, ott miről beszélhetnénk? Illetve milyen helyeket tudnátok ajánlani az első találkozáshoz? (mindketten Bp-n lakunk)



2012. júl. 15. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Témák:

1. Zene (ha ugyanazt a stílust bírjátok, akkor erről soakt lehet.)

2. Filmek

3. Hobbik

4. Vicces sztorik az életedből

5. Viccek

6. Ha mindketten lányok vagytok, akkor fiúkról

7. Akármi.


Remélem tudtam segíteni.

2012. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. júl. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!