Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten ismerkedtünk meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedtünk meg. Minden szépen alakult, de hirtelen megváltoztak a dolgok. Nem jelentkezik. Mit tanácsoltok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A tanulmányaim befejezte után, májusban kijöttem Angliába, hogy kipróbáljam magam,munkát szerezzek. Másfél hónapja ismerkedtem meg egy angol sráccal az interneten. Már az elején kiderült, hogy nagyon sok a közös bennünk: érdeklődési körök, hobbik és egyformán gondolkozunk az életről. Ha egy nap valamiért nem tudtunk beszélni, hiányoztunk egymásnak. Sőt, megtanult pár kifejezést magyarul és a történelmünknek, kultúránknak is utánanézett. Minden beszélgetésünkkor meglepett valamivel. Szóval mindent meg tudtunk beszélni. Támogatott lelkileg, hiszen tök egyedül egy új kultúrába belecsöppenni, nem egyszerű. Közös programokat tervezgetett, sőt már az első randit is lebeszéltük, de családi gondjai miatt átraktuk pár nappal későbbre.

Innentől jött a feketeleves...

Egyre kevesebbet írt az ezt követő 2-3 napban. Majd kiderült,hogy volt néhány ügye a volt barátnőjével és a lány a városba jött. Azt írta, hogy amint ez az egész lezárul, megbeszél velem mindent, de előbb ezt kell megoldania. Illetve, hogy örül, hogy képes volt ezt megosztani velem, mert nem lett volna fair eltitkolni. Szeretne velem továbbra is beszélni, és minél hamarabb látni. Nem kezdtem el hisztizni, szerintem az csak rontott volna a helyzeten, csak annyit kértem, hogy írja majd meg, hogy hogyan alakultak a dolgok. Megbeszéltük, hogy egy hét szünetet tartunk és utána folytatjuk. Letelt a hét. Fent vagyunk mindketten a társkeresőn, látom, hogy online, mégsem ír nekem 2. napja... Nem tudom, hogy mi történt... Tényleg az ex van a képben, vagy az zavarja, hogy még nem állapodtam meg véglegesen(munkakeresés)? A múlt héten kiderült, hogy itt maradok, de ezt még nem tudja. Félreismertem volna? Azt hittem legalább barátság lesz belőle...nem szeretném, ha végleg megszakadna a kapcsolat. Ti mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm a véleményeket, tanácsokat!



2012. júl. 10. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én beszélgetek veled privibe ha akarod, sok az ilyen bunkó aki jófejnek mutatja magát egész addig amig nem küld az ember meztelen képeket :S
2012. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem akarja komolyabbra fűzni, ha nem biztos hogy ottmaradsz.
2012. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben írnék neki, mert az a legrosszabb, ha csak egymást kerülgetitek...
2012. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó gyorsak voltatok:)Igen, gondoltam, hogy írok neki, mert eddig semmi probléma nem volt...lehet azt hiszi megharagudtam. Azt nem gondolom, hogy ilyen rossz emberismerő lennék. Áhh, nem volt pucér kép-csere:)Kulturáltan beszélgettünk, jó hangulatban teltek azok az órák. Köszönöm szépen! Várom a további tanácsokat.
2012. júl. 10. 00:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem akkor te nem is találkoztál vele? És lehet h ha találkoztok akkor teljesen negatív benyomásod lesz róla. Szóval szerintem ezt ne vedd túl komolyan...
2012. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!