Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokjak le az irigységről?

Hogyan szokjak le az irigységről?

Figyelt kérdés
Midnenkire irgy vagyok.. a ruhájára,pasijára,barátjára,életére blabla.. Nagyon rossz! Egy szenvedés..le lehet erről szokni?
2012. júl. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Lelehet szokni. Ne irígy legyél hanem azon jájon az eszed hogy szerezz hasonlót te is. Amúgy meg mindíg a másét jobbnak lájuk mint a sajátunk. Lehet terólad meg mások irígylik le a ruhát stb. Amúgy meg nem baj az se ha irígy vagy de ne légy rosszindulatú mert az már nagyobb gáz.

Bár 2 fajta írígység van. Az egyik a ne legyen neki olyan xy dolog. Ez a rosszabb fajta. A másik az a természetes irígység hogy csessze meg de jó holmia van nekem is kéne olyan. Ez a jobbik eset.

2012. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt már megtanultam,hogy ne mutassam ki az irigységem,de belülről tönkretesz és eza nagyon rossz:( Köszönöma válaszod:)
2012. júl. 17. 00:06
 3/4 Kiki01 ***** válasza:
Simán le lehet szokni. Úgy, hogy egyszer csak elkezdesz magaddal foglalkozni, és ezt jó értelemben írom. Hogy ha valamire vágysz, akkor azért elkezdesz küzdeni, dolgozni rajta, stb. Pl. ha kell egy új ruha de nincs rá pánzed akkor addig dolgozol ameddig nem lesz. Vagy ha nem tetszik az alakod akkor addig sportolsz ameddigre tetszeni fog. Vagy csak határozd el hogy hetente egyszer csinálsz valami olyat ami igazán örömet okoz.
2012. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendbe kell magadban tenned a dolgokat. Mert sokszor olyan dolgokra is irigy az ember, amire nincs is szüksége. Próbálj rendet tenni az életedben és minél inkább teljessé tenni azt. Teljessé csak a magad számára!
2012. júl. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!