Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim, mit...

Miért nincsenek barátaim, mit rontok el?

Figyelt kérdés
Kint élek Angliában most nem is az a lényeg hogy mennyire beszélem a nyelvet. De akar ősszejönni hogy legyen egy igazi barátom. Egész nap a szobában vagyok és csak gépezek. Vannak jó fejek de azok néha a szex meg a többi drog stb, rossz dolgokról beszélnek. De olyan barát sohasem találok aki a számítógép, konzolos játékok íránt érdeklödik. Közönségben meg nagyon gáz vagyok. Alig tudok mit mondani. Szia szia mizu semmi veled semmi micsi unalom ott unalom és ennyi. Már öngyilkosságon is gondolkoztam a szüleim nem nagyon foglalkoznak velem szerintettek mit tegyek? (16 éves fiú)

#kevinke1996
2012. júl. 16. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kívülállóként elolvasni amit írtál.

"Egész nap a szobában vagyok és csak gépezek" lehet hogy például ezért nincsenek?

Biztos van valami ami még érdekel, válassz valami hobbyt, járj el sportolni és ott is ismerkedhetsz emberekkel.

Ha egész nap a szobádban fogsz gubbasztani ne várd hogy csoda történjen. :)

Légy nyitott az emberek felé. Testvéred sincs? Esetleg kutya, akit levihetsz sétáltatni parkba, ahol ismét kapcsolatokra tehetnél szert.

Ilyen butaságokra pedig még csak gondolni sem szabad mint az öngyilkosság. Sokan szeretnének valószínűleg olyan életet mint a tiéd. Fel a fejjel ;)

21/L

2012. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szeptembertől megyek Angliába, és érdekelnek a számítógépes játékok:D

Egyébként, suliba is ott jársz? Én régebben jártam Londonban iskolába két évet, és azért lettek barátaim, pedig először nem beszéltem jól a nyelvet. Menj oda beszélgetni, az angolok elég nyitottak szoktak lenni.

Ennyiért azért igazán nem érdemes öngyilkosnak lenni. Örülj neki, hogy Angliában élhetsz, mert ott sokkal olcsóbb a sushi és van fish & chips:D

2012. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen de nem nagyon beszélek angolul..Meg egyedül lenni olyan rossz internet barát meg becsaphatnak. :(

Pl van egy haverom az is néha ír rám mindig like ol mindent de, most alig ír . :/

2012. júl. 17. 15:32
 4/5 anonim válasza:

Akkor írj te.Ha én Angliába lennék biztos nem gubbasztanék a szobába.Nem tudom mennyire vagy messze a városközponttól,hogy sétálhass egy parkban,de én biztos ezt csinálnám.Mondjuk én lány vagyok,de biztos mennék plázázni.(xd) Ott tök jól lehet ismerkedni,szerintem.

Londonban fotóznék,annyi szép dolog van ott,had irigykedjenek.Ne csak a gép érdekeljen,élvezd hogy kijutottál oda ahova sokan akarnak!Ne keseregj,valaki biztos lesz akinek hasonló az érdeklődése!

2012. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már olyan helyen sem tudod magad feltalálni, akkor komoly gondok vannak.
2012. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!