Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szomorú?...

Miért vagyok ilyen szomorú? Mert nincsenek barátaim? Egyetlen egy sem! De miért nincsennek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány.


Iszonyú szomorú vagyok.

Mindenem megvan, egészséges vagyok, egy szuper állásom van, jól keresem, a szüleimmel jól megvagyok, az egész családom egészséges, nincsennek anyagi gondjaik, DE mégis napjában többször megfordul a fejemben, hogy jobb lenne meghalni.


Csúnyának érzem magam, habár tudom ha kívülről látnám magam, nem ezt mondanám.. de én mégis belül úgy érzem, egyszerűen defektes vagyok. 100%-ig megvagyok róla győződve, hogy nem kellek senkinek.

Pl. regisztráltam egy ilyen társkereső oldalon, hogy legalább legyen valami "baráti" féle kapcsolatom valakivel. Sosem mentem el egyetlen megbeszélt randira sem, mert egyszerűen biztosra veszem az illető megdöbbenne/visszautasítana ami nagyon rosszul esne... Meg egyszerűen már félek is talákozni idegenekkel valamiért (ez régen sosem volt így, sőt pont ellenkezőleg!!)


Azt látom a munkatársaim között, hogy én valahogy nem tudom élvezni az életet, de mi lehet ennek az oka??


2012. máj. 22. 19:41
 1/7 anonim válasza:
egyszerűen nincs önbizalmad. amúgy megindulni a legnehezebb. menj el igen is a randikra! belejössz utána és válogathatsz a pasik közül. volt már barátod?
2012. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányod van.

Itt a nyár, a fesztiválok ideje. Járj el rájuk, sok ismerőst lehet szerezni (és nem csak a fesztivál idejére).

Nyiss az emberek felé, nyugodtan menj el a találkozókra! Veszíteni nem veszíthetsz :)

Esetleg a munkahelyeden nincsenek korodbeliek, akikkel barátkozhatnál?

20/l

2012. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire félős vagy, hívj meg sörözni valakit. Lehet hogy az első pohár után elmúlik a gátlásod.
2012. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én Szivesne bezsélgetek veled:) velem ugyan ez van hipp hopp eltüntek a barátaim,meg lecseréltek :S Hol lax? Én Miskolc 19/L
2012. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is szívesen beszélgetnék veled..nekem sincsenek igaz barátaim...

székesfehérvári vagyok.

2012. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy az aki nem jött el a randimra!? Aha Aha....
2012. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En.is bezelgetek veled.szívesen :) 21 L Miskolc ;)))
2014. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!