Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem felnőttként még...

Miért érzem felnőttként még mindig azt, hogy gyerek vagyok?

Figyelt kérdés
úgy érzem kivagyok szolgáltatva a szüleimnek

2012. júl. 20. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom nincs lehetőséged elköltözni otthonról és munkát vállalni.. lehet, hogy nem neveltek önállóságra sem.. velem is ez a helyzet és nem tudom elképzelni, hogy valaha lesz saját életem.. pedig jó lenne már.. sőt én néha úgy érzem, hogy egyre gyerekesebbé válok
2012. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg nem neveltek az önállóságra, mindig azt kellett csinálnom amit mondanak...... bár ezen még mindig változtathatok ha egyedülálló leszek
2012. júl. 20. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak az életkorod több, mint tizennyolc, de az élethelyzeted kevesebb, ezért jól érzed.
2012. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felnőtt azt jelenti,hogy 18-20 éves,vagy azt,hogy már külön élsz a szüleidtől,de még mindig inkább játszol,mint valami komoly dologgal foglalkozz?
2012. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!