Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy annyira...

Miért van az, hogy annyira szeretnék kényeztetni, szeretgetni egy lányt és mégsem találok olyat, akivel kölcsönösen vonzódnánk egymáshoz testileg-lelkileg? Miért lehetetlen manapság rendes és egyben szép, vonzó lányokat találni?

Figyelt kérdés

Vagy, ha vannak is, már tuti foglaltak.

De akkor mégis mikor jön el az én időm, mikor okozhatok élőben is akkora orgazmusokat egy lánynak, amekkorát még senki más sem.?! Ez a nagy vágyam, hogy a lehető legjobb lehessek egy napon az ágyban. Nem vagyok maximalista jellem, de ebben valamiért igen is úgy gondolkozom. Olvastam egy tanulmányt, hogy a magukat rondának tartó fiúk, így akarnak kompenzálni, hogy a lehető legjobban igyekeznek teljesíteni az ágyban. Rám ez tuti illik. Lehet benne valami. De mégsem érek vele semmit, ha nem találok olyan lányt, akivel el tudnám képzelni az együttlétet. Hiába szép, ha belül üres például. Akárkivel én sem feküdnék le.



2012. júl. 22. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért csak szép lányok kellenek?Rondák nem tudnak rendesek lenni?
2012. júl. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi neked a szép, ott kell kezdeni. Biztos hogy van ilyen lány? Biztos hogy nem szerethetnél másfélét is?

Azzal lehet a baj, hogy megingathatatlan benned az álomnő képe..

2012. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1.variáció

lehet hogy szexszuálisan a lányokhoz vonzódsz, de talán másképpen meg a fiúkhoz vagy fordítva.

2. variáció

mindenképpen a lányokhoz vonzódsz, de hát a saját elmondásaid szerint is csúnya vagy, akkor nem értem h hogyan várhatod el egy szép lány figyelmét.:// a lányok akkor fekszenek le egy pasival ha tetszik neki, szóval azzal nem sokat érsz ha jó vagy az ágyba de nem tetszel senkinek....ezért én azt ajánlom h az adottságaidat ne vágyakozással akard kompenzálni, hanem légy igényes a külsődre ( bőr, haj, hónalj szőrtelenítés, ruha, illat, gyúrás) remélem segítettem. és hatalmas bónuszpont az hogyha valami nagyon jó parfümöd vagy dezodorod van mert a lányok buknak a férfiillatokra._:)

2012. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a titok című filmet, és nem lesz több gondod ezzel.


Fent van youtube-n.

2012. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott is lehet a baj, hogy te ahogy írtad is, kompenzálni szeretnél. Kompenzálni a kisebbségi érzést. A bizonytalanság nem valami szexis dolog, és megérzik a nők. A nők - már ha nem futó kalandról van szó - biztonságra is vágynak, és ezt csak egy kiegyensúlyozott pasi tudja megadni.

Egy szép és okos stb. nőnek lehet, hogy magasabb elvárásai vannak, tehát ő is szép és okos pasit keres. Ezért javaslom nem egészen ideillő de annál inkább kifejezőbb szóval a megfelelő pozíciónálást.

A külső változtatása jó irány, de éppoly fontos a belső is.

2012. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fiatal lány vagyok és sokak szerint csomós. Számomra nem a kinézett az elsőrendű de fontos hogy adjál magadra. Ha pl tényleg ronda vagy attól még nem az a megoldás hogy hagyd az részét hanem hogy fordítás magadra egy kis figyelmet. Ha pl Méltók egy Srácot az utcán akkor hiába nem néz ki jól látszik rajta hogy ad e magára. Pl hogy öltözködés haja stb. És fontos a magabiztosság. Ez biztos nehéz ha csúnyának tartod magad de légy az és próbálkozz a lányoknál. Csak nem legyél túl rámenős mert az már bunkosag.

Mennyi idős vagy?

Bocsi h ilyen hosszú lett a válasz.

2012. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Néhol leírtam. Az elején csomós helyett csinosat akartam a közepén még méltók helyett meglátok öt.
2012. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!