Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem, hogy pár napja 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy pár napja 1 kicsit összeszedtem magam, megpróbáltam kimenni egy kicsit nézelődni lányok után, mert több évig (8) itthon gépeztem. De pár hete-pár napja abbahagytam. Szellemileg és lelkileg összeszedtem magam. (? )

Figyelt kérdés

Vagyis azt hittem, elmentem az 5. kerületbe, mert ott sok jó csaj van. De még rájuk sem mertem nézni, nagyon fullos elit kis luvnyák járkálnak arra.


Hazavágott, mi a teendő?

csúnya vagyok, nem jó a cuccom, ja és egyedül voltam.

Ti mit tettek volna a helyemben?

oda mertetek volna menni egy lányhoz leszólítani stb...

vagy mely helyeken próbálkozzak ahol nem tör rám a kisebbségi komplexusom?


2012. máj. 29. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lehetsz ennyire hülye? Pont akkor hagyni abba a gépezést, mikor kijött a Diablo III????
2012. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Diszkóban kezdd ..ott sok a részeg jó csaj
2012. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

az nem jó.

vagyis nappali diszko van?

pl reggel 9-től este 9-ig?

:D:D

csak így jönne ki jól nekem időben.

2012. máj. 29. 17:23
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is nagyban hasonlítok az általad leírtakhoz.Jópárszor megvan az illúzióm hogy na igen sikerült fejlődnöm végre.

Csakhogy az igazság mindig arcon csap,mindig visszaesek,hiába a küzdés egyszerüen úgy látom magam hogy én nem erre születtem,soha nem leszek képes beleolvadni az emberek közé. 25/f

2012. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ma 17:55


És mit csináljon, aki még a rondarandin sem kell senkinek. :D


Én ilyen vagyok, egy kicsi gnóm törpe, hatalmas orral. Mára már beletörődtem, hogy csak, ha pénzem lesz tudok majd jó nőket vásárolni, prostikra célzok természetesen.

2012. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ja és a tanácsom neked is, hog ymenj inkább keress sok pénzt, k*rvázz, szerezz tapasztalatokat, aztán menj vissza játszani. Ezek a beképzelt lányok úgysem fognak téged értékelni, úgy mint férfit.


Nekem fél évig volt ilyen próbálkozom minden hétvégén csúnya, átlagos és szép lányoknál egyarátn és semmit em értem el, csak egy csomó csalódást, visszautsítást, bántást.


Bizony vannak, akik keményen megmondják, hogy milyen ronda vagy és mit képzelsz magadról, hogy mertél leszólítani!

2012. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

annak a színésznek is hatalmas orra van.

Az aki a zongoristában szerepelt ja, hogy neki rengeteg pénze van és híres.

hmmmm kegyetlen az élet!

2012. máj. 29. 18:02
 9/18 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy sajnáltatjátok magatokat, inkább próbáljátok meg megtanulni, hogy hogyan lehet levenni egy lányt a lábáról. Nem kell hozzá Adonisznak lenni, sőt multimilliomosnak sem, csak legyél jó fej, kedves és vicces. Nevettesd meg, azt minden lány szereti!

Amikor először megláttam exem azt mondtam, Úr isten, hogy néz ki... aztán ahogy elkezdtünk beszélgetni, sec perc alatt levett a lábamról (ja és nem miattam mentünk szét!)és csóró volt! Szóval tessék tenni valami az ügy érdekében!

2012. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nem megy.

nekem egyedül nem megy.

így soha nem is fog.

8 év, én és a gép....gajra vágja az embert.

még a tudatállapotod is beszűköl olyannyira, hogy reggel rossz iskolába mész be és majd csak óra közepén jössz rá, hogy ezeket az embereket te nem is ismered.


nekem egyedül nem megy.

valakit szereznem kellene aki segítene.

úgy látszik MÉGIS CSAK BARÁTOK SEGÍTSÉGÉRE VAGYOK KÉNYSZERÜLVE.

de nincsenek, soha nem is voltak.

2012. máj. 29. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!