Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak még ilyen tizenévesek...

Vannak még ilyen tizenévesek Magyarországon vagy veszélyeztetett faj vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval. Nem érdekel a TV, max. 1-2 filmet nézek meg. Rockot hallgatok, mert szerintem nem az a zene, ami például olyan, mint az edénycsörgés, vagy mint a turmixgép. Ja és olvasok. Könyvet. Kedvtelésből, nem kényszerből. Nem vágyam a legflegmábbnak lenni, plázacukkancsként élni az életem. Nem tetszenek a páwák. 14 éves vagyok, úgy egyébként.

#normális #él-e még?
2012. júl. 23. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát őhm...ha olyanra gondolsz, mit én aki 30 Seconds to Mars-ot, Nirvanat hallgat, szeret olvasni. Nem szereti a páwa srácokat, és a turmixgépes zenét...mondjuk az utolsóval annyira nagy bajom nincsen, mert az tűnik úgy, mint a mostani kor új zúzása, de Skrilexet, ki nem állhatom. Szóval én is 14 éves vagyok, lány. Az elektronikus zenével nincs bajom, de a discot, már utálom. Ez az a fajta?
2012. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg poppot hallgatok, mert a MARS az az. :D
2012. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, és akkor ezek közül melyik is a különleges tulajdonság?
2012. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még belefér. eltelik 2 év és rájössz, hogy eddig tévhitben éltél, hirtelen neked is be kell olvadnod, ráeszmélsz hogy nem hánytál és szoptál még eleget, és tulajdonképp jól állna neked a szilikonmell...


ha lány vagy, akkor meg főleg semmi esélyed, hogy személyiséged legyen 2 év múlva is. értelmes lánnyal még nem találkoztam, akinek meg vannak gondolatai, azok mind exdrogos exringyók, és legszívesebben kiradíroznák a múltjukat. ez van, a nőknek előbb tönkre kell tenni magukat, hogy felébredjenek.


egyébként meg lehet hogy 10 év múlva rájössz, hogy rohadtul nem az határozza meg az embert, hogy mit hallgat, vagy hogy néz ki, vagy hogy tv helyett a könyvet falja.


ez egy harcosokklubjavisszhangnak, romantikus sablonnak jól el megy, de ettől nem leszel se jobb, se több. bár tény, hogy egyre ritkább az ilyen, de a rokkerek meg a könyvmolyok is ugyanolyan ostobák manapság, mint bármelyik plázacica.

2012. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kikérem a molyok nevében!

[link]

Gyere ide, sok jó emberrel találkoztam itt. Biztos te is élvezni fogod.

2012. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kösz a tippet, de én nem vagyok könyvmoly, nem köt le a könyvekről való beszélgetés. inkább témák érdekelnek, a könyvet csak egy információhordozónak tekintem. ez kb olyan mintha létrehoznánk egy "számítógépezők" hobbikört a művelődési házban...
2012. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az egyik válaszolónak valamilyen szinten igaza van. a személyiséged fog változni az évek alatt és ha most mész középiskolába, akkor esélyes, hogy te is követni fogod majd a sok majmot és rossz társaságba keveredsz (értem a rossz alatt, hogy plázacica). én már 20 vagyok, de nálunk még szerencsére nem voltak ilyen emberek (tizenévesek), mint a mai világban. illetve elszórtan. de az is lehet, hogy nem vettem tudomást róla, mert az én osztályomban nem voltak klikkek szemben az évfolyamtársaimnál. de ez az én generációm (ha szabad iylet mondani), rég volt, szép volt. most ahogy elnézem a facebookon lévő fiúkat, lányokat, kezdek félni :D és ezekből lesznek szülők, ezekből lesznek 'nagy emberek', mert tanulnak (tanulnak egyáltalán, de most komolyan)?!... az meg, hogy rockot hallgatsz nem jelent semmit. a könyvolvasás nem divat a mai tiniknél, sőt, már az idősebbek sem olvasnak (30as korosztály), szóval hogy olvasol, jó dolog. az, hogy a páwák sem tetszenek az is jó dolog :D legalább egy lánynak nem tetszik az osztályodból :D próbálj meg ilyen maradni és tanulni :) a többiek véleményét meg szard le (stréber, puncsos stb)
2012. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is sokat olvasok, inkább egy jó könyv mint a tv nézés. Szeretem az alternatív rockot, de meghallgatok minden más is ami tetszik.:D Nem vagyok plázaribanc, nem is akarok az lenni. 16 éves vagyok.:) Szóval egyáltalán nem biztos, hogy te is el fogsz "korcsosulni", mint a mai 16-17 évesek, és nem is vagy egyedül. De ki tudja, lehet bekerülsz valami olyan társaságba..Kívánom hogy ne így legyen;)
2012. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hetesnek:

ezzel egyetértek, nagyon nagy különbségek vannak generációk, de városok közt is! de azért jellemzőbb, hogy ma már sokkal hamarabb kerül eléjük az elvárás, hogy legyenek ők is "fain csajok".


azzal viszont nem, hogy jó dolog az olvasás. szerintem ezek a ponyvaregények semmivel nem másabbak, mint szappanoperából művelődni, vagy a diszkóban kiélni zenei szakértésedet...


az meg valahol érthető hogy az idősebbek is ezen a szinten vannak, másképp nem neveltek volna ilyen gyerekeket belőlük.


és szerintem ne próbáljon ilyen maradni, inkább ismerje meg magát, csinálja, ami jólesik neki, fejlődjön, mert önmagában ez kevés az emberséghez - szerintem.


könyv vs tv ismét - egy vámpírponyvaregény szerintem sosem fog felülmúlni egy igényes ismeretterjesztő filmet, ez puszta sznobizmus. mint ahogyan a részegen ordibáló rokkerek sem jobbak egy kultúrdiszkósnál.

2012. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!