Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki úgy érzi, hogy elrontotta...

Aki úgy érzi, hogy elrontotta az életét, tudott változtatni?

Figyelt kérdés
Én így érzem. 10 éve érettségiztem és nem tartok sehol. Rossz sulit végeztem, nem érek a diplomámmal semmit. Mit tehetek még? Lány vagyok.
2012. júl. 23. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem késő tanulni. Ott a levelező oktatás.
2012. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
munkába állni?
2012. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulni mindig lehet, én amit elrontottam helyre hoztam, amit kihagytam bepótoltam később.
2012. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dolgozom, de sz@rul keresek. Járok levelezőre, de félek, hogy nem érek azzal se semmit.
2012. júl. 23. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan keresnek rosszul a mai világban. Mi a másik diploma?
2012. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
milyen diplomád van,hol végezted? sztem még változtathatsz a helyzeteden! Sok sikert!!
2012. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még elég fiatal vagyok, és már most szarban vagyok.

Ma kapcsolták ki a telefonjainkat, 97e ft tartozás miatt. Sokat dolgozunk, és szarul keresünk. A lakás drága, van kb. 600e ft tartozásunk a telefonon kívül. Most vállaltam be egy másodállást, ahol heti 4 napot reggel fél 5-től este fél 10-ig kell végezni. Tudom, ez még nem a világvége, de 20 évesen nagyon nehezen élem meg. Nem jutok egyről a kettőre, sőt, nem hogy nullán vagyok, hanem mínuszban.

De azt vettem észre, ha nem erőlködöm, kapálódzok, akkor úgy ahogy mennek a dolgok. Most próbálok úszni az árral, és ha minden jól megy, összejöhet egy költözés, ami életmentő lenne.


Sok sikert kívánok, és remélem hamarosan megtalálod a megoldást.

2012. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!