Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltok elalvás előtt?

Mit csináltok elalvás előtt?

Figyelt kérdés

Úgyértem lefekszetek és nem gondoltok semmire?

Én mindig úgy alszom el, hogy elkezdek gondolkozni valamit, kitalálok egy történetet, beleképzelem magam valamilyen könyvbe... Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ő nem szokott semmire se gondolni, és 3-4 percen belül elalszik. Próbáltam én is, de valahogy mindig eszembe jutott valami egy zene, egy történet..

És amúgy elég nehezen is alszom el. Ezzel mit lehetne tenni?


2009. júl. 16. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is általában lefekszek elképzelek valami jó kis történetet és beleképzelem magam, úgy mint te:)

Gondolom ezért van hogy nehezen alszol el. Ha nem gondolkodnál semmin akkor könnyebben menne.

2009. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

olvasgatok valami könyvet, vagy felidézem az emlékeim, majd a felidézett emlékeim lejátszom magamban úgy, hogy másként történik meg, mint ahogy megtörtént...egyszóval elképzelem, mi lett volna ha akkor és akkor máshogyan teszem ezt meg ezt :) aztán jól elgondolkodok fél órákig és elálmosodok :)


20/L

2009. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is általában ilyen történeteket képzelek el és úgy egyszercsak elalszom. Ha nagyon fáradt vagyok akkor meg csak úgy magamtól.
2009. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, én is kitalálok mindenféle sztorikat. :P Vagy elképzelem, hogy mi lett volna ha...

Régebbi émlékeken gondolkozom.

De ebben a melegben...:S aludni se tudok.

De, ha nagyon álmos vagyok 3-4 perc alatt el is alszok.

2009. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is mi lett volna ha kérdésével foglalkoztam, de mindig emlékeztettem magam, mennyire felesleges. Szóval, elalvás előtt a regényem cselekményét/folytatását szoktam kidolgozni. Izgalmas, és sok időt megspórolok vele;) Plusz, félálomban már olyan agyament ötletek jelentkeznek, amiket később még fel lehet használni:D
2009. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én, ha sokáig nem tudok elaludni relaxálni próbálok. az egyik tanáromtól tanultam még 9.-ben.

hanyatt fekszel és ellazítod az összes izmodat. először az arcizmaidat, aztán a karodat, a lábadat, mindet. ezekre nagyon figyelj oda.

aztán elképzelsz egy csendes helyet pl: tengerpart, erdő, akármi és elképzeled, hogy ott vagy valakivel akivel jól érzed magad, vagy akár egyedül. elképzeled, mit csináltok ott stb..

közben egyre jobban ellazulsz és a végén a relaxációból alvás lesz:)

2009. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én általában az aktuális szerelmemről szoktam ábrándozni elalvás előtt.
2009. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig bele képzelem magam valamibe elalvás előtt. :D

Főleg, ha épp nem a melegtől haldoklom. :( :DD

2009. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
TV tömören :D, tv nelkül nem is tudnek elaludni, mer akk mindig elkezdek gondolkodni vmin, es az ébren tart
2009. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is beleképzelem magam egy történetbe,de előtte még zenét hallgatok!Anélkül nem tudok elaludni!
2009. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!