Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltok amikor, ,...

Mit csináltok amikor, , depis, , hangulatban vagytok? Hogy vészeltek át ilyen időszakot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresekvalami elfoglaltságot, és beletemetkezem, így elvonja a figyelmem a depiről.
2011. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leegyszerűsitve: nem szabad egyhelyben ülni! szóval én pl egy sportot űzök ha épp tudok. vagy bármi mást jó csinálni, csak foglaljon le! persze nehéz felkelni. jó ha vannak emberek akikkel lehetsz, és akkor jobban érzed magad!
2011. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bezárkózok a szobámba, besötétítek és zenét hallgatok. esetleg gyertyát gyújtok (ez engem megnyugtat, na :D), vagy betakarózva könyvet olvasok egy bögre kakaóval a kezembe, bár ez csak télen a jó. ez akkor ha épp rossz kedvem van. néha mikor bedepizek, leginkább télen, akár magamba is kárt tudnék/tudok tenni..
2011. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat ,igen valamit csinálni kellene ami lefoglalna...az a baj, hogy ma nagyot csalódtam valakiben,akitől nagyon nem vártam volna ...és most csak erre tudok gondolni,semmi másra
2011. júl. 24. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hagyom, hogy megemésszen a rossz kedv. Hajrá itt vagyok, gyerünk.. És aztán amikor már szinte minden cérna szakad szépen megfogom magam és önerőből feltápászkodok. Két lábra állok és és öles léptekkel továbblépek!

Nem vagyok híve annak, hogy ha történik valami rossz akkor szaporán túl lépjek rajta. Mindent át kell élni, mindent a legmélyebben kell tapasztalni ahhoz, hogy egyáltalán valamit tanulj a hibáidból, vagy épp másokéból.

Én úgy érzem, ha hagyom magam a szomorúságnak akkor könnyebben jön a boldogság is!

Csak meg kell lennie az emberben annak az erőnek, ami az adott időben képessé tesz a felállásra és tovább lépésre.


Ha pedig van hozzá erőd, tök mindegy mit csinálsz sikerülni fog. Egy sziklaszilárd döntés, hogy te most jól leszel! Szerintem minden más külön elfoglaltságnál jobb. Mert az csak elfedi a problémákat..

De egy döntéshozatal és ahhoz való igazodás sokkal több mintha elmegyek futni egyet vagy teniszezni. Mert az még rohadtul nem oldja meg a lelki problémáidat.

2011. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. júl. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!