Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért célja bizonyos emberekne...

Miért célja bizonyos embereknek, családoknak a világ vezetése, a globális hatalom?

Figyelt kérdés

miért kell uralkodni minden felett, mivel lesz jobb az életük úgy hogy uralkodnak mindenen?


ez valahol nekem azt jelenti, hogy visszatérnek az ösztöneikhez, és felhalmozzák a jó sok vagyont, amit lehet, kiszednek az emberből, hogy nekik mégtöbb legyen, mint valami láthatatlan lassan működő piócák


?



2012. júl. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert vagy uralsz, vagy uralnak. Én próbálkozom fiatalkorom óta, hogy se ne uraljanak, se ne uraljak, de így élni nem lehet, csak meghalni. Amivel nincs is semmi baj.

Olvasd el Viktor Pelevin Empire 'V' c. könyvét, ami egy mágikus realista regény, de amit a világról ír, az tökéletesen igaz.

2012. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aha végülis tök logikus a magyarázatod, de én akkor sem vágyom úgy igazán egyikre sem, nem akarok uralkodni senki felett sem, inkább szeretem az egyenlőséget(persze nem az idiótákkal együtt, azokat inkább csak elviselek)

de szerintem baj van vele, csak nem tudunk mit kezdeni a ténnyel mert az ember ilyen természetű


megnéztem a könyvet, nagyon regényesnek tűnik nekem így elsőre


köszönöm a válaszod

2012. júl. 28. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is próbálom úgy intézni a dolgaimat hogy se ne uraljanak se ne uralkodjak, és szerintem meg lehet oldani. Csak olyan embereket kell találni akikkel el tudod magad engedni és egyenlőek vagytok. Például a barátaid.
2012. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajna csak egy olyan barátom van akivel nem kell játszanom ezt a "ki a nagyobb gyerek ,én vagy te" jelenetet..:\
2012. júl. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!