Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Haverok (ismerősök) mennek...

Haverok (ismerősök) mennek fesztiválozni, te meg itthon punnyadsz mert nincs kivel, milyen érzés?

Figyelt kérdés

ti is érzitek, mennyire kellemes.. most nem azért mert van, igenis van egyetlen egy barátom, de többi az csak olyan haverféle vagy még az sem


meg amúgy is sok jó dolgot tudok cisnálni a magányban, nagyon sok mindent, de néha annyira ...... jó lenne egyet kimozdulni, idén a legnagyobb kikapcsolódás a 2 napos balatonkörüli túránk volt, ami elég szar volt, mivel szinte egész nap bicóztunk:\


de ha olyan társaságba tartoznék akikkel lehetne menni fesztiválozni, azokkal meg aza a baj, hogy a legtöbbjükkel nem érzem magam egy hullámhosszon, valami gond van, az ismerkedő szakasz még rendben, de amikor megismerem őket közelebbről akkor már el vagy cseszve


erre jöhet bármi válasz, csak a témához kapcsolódjon:D


18f



2012. júl. 28. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg rossz érzés, én is így vagyok most vele, bár én azért, mert kicsit csalódtam a barátnőimben, és inkább nem keresem a társaságukat :) Akikkel jóban vagyok, azok pedig pont nem érnek rá.. :/ :))
2012. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rémuralom ***** válasza:
Fesztiválon rohadtul nem számít, hogy kivel vagy jóban, amikor józan vagy. Ott úgyis napi huszonnégy órában be vagy szívva-rúgva, úgy meg mindenki jófejnek tűnik.
2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért nem teljesen :D Én például amikor iszom, lány létemre is keresem a bajt, és volt már olyan hogy megpofoztam azt, akivel nem voltam épp puszipajtás :))
2012. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha van barátod, akkor fogjátok magatokat és találjatok ki még valamit erre a nyárra... nem kell egész nyáron a gép előtt ülni... ha otthon vagy, nyáron biztos, hogy nem bírod ki, h ne kapcsold be a gépet....
2012. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem van egy kazal ismerősöm az ország egész területén, de nem tudok velük mit kezdeni, mert én sose arra megyek amerre ők. Most is lenne pár haverom akik a szigetre mennek, de én nem akarok oda menni és nem is fogok. Debrecenbe is akartam menni fesztiválozni, aztán végül nem mentem el, azóta kicsit bánom is. Most a fezen-re toborzok embereket a fél interneten, de nem túl nagy a lelkesedés. Mert ugye mindenki haverokkal és komplett társaságokkal megy. Nem sok ember megy egyedül.


Én viszont nem vagyok egy társasági ember. Nem vagyok a társaság középpontja gyorsan beleszürkülök a tömegbe és kb mintha ott se lennék. Így kissé unalmassá válik nekem a dolog. Nem szeretek piázni se. Nem vagyok antialkoholista, de 1-2 pohár akármi megivása nekem elég. Nem szeretek bebaszni és nem is nagyon díjazom a sok részeg agyhalottat. Ezzel nincs baj egyébként, tőlem mindenki annyit iszik amennyit akar, csak nekem ne kelljen néznem. De mivel az emberek 90%-a csak ezért jár bulizni, fesztiválozni stb így eléggé lekorlátozódott azoknak az embereknek a száma, akikkel eltudok lenni.


Nehezen viselem el a hülyéket is abban az értelemben, hogy az emberek nem gondolkodnak és logikátlanok. Így eléggé nehezen találom azokat az embereket akikkel egy hullámhosszra tudok kerülni :)


Egyébként nem vagyok egy elviselhetetlen figura :) Szívesen segítek mindig bárkinek ha tudok, sokszor a saját káromon is. Nem szoktam beszólni se, senkinek se. Elég rugalmas és alkalmazkodó típus vagyok. Csak én mindig újítani akarok és mást, mint a többség.


Mivel nincs kivel kimozdulnom, így kitaláltam, hogy megyek időnként fesztiválozgatni, akár egyedül is. Azért, mert a többséggel nem tudok egy hullámhosszra kerülni, akkor én már mindig csak itthon maradhatok? leszarom, a koncerteket egyedül is lehet élvezni. A nyár elején jártam sopronban a Volt-on egy napot. Egyedül voltam, de jól éreztem magamat így is. Most a fenzen-re próbálok meg eljutni, nyár végén meg talán a Szin-re. Egy-egy nap elég annyit túlélek egyedül is és nem unom magamat halálra. Igazándiból egy fesztiválon amikor már mennek sorba a koncertek akkor én már nem unatkozok, csak amíg nincs kezdés és amikor vége van és jönne az első busz/vonat addig unatkozok csak. Ezért keresek csak embereket akikkel lehet kommunikálni pár órát a koncert nélküli időkben.


Nem jöttök a fezenre péntekre? :)


26f

2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én például megyek a Szigetre heti bérlettel,viszont én is olyan emberekkel leszek akiket nem ismerek és a neten vettük fel a kapcsolatot,mert ők is társaságot keresnek.Megértem amúgy a bajod,hasonló cipőben járok én is.Nekem a barátaim és ismerőseim nem vevők a fesztiválokra,de én ezt leszarom és elmegyek akkor is ha ők nem jönnek.


18/f

2012. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeftBehind ***** válasza:
Én nemrég elmentem pár haverral fesztiválozni. A vége az lett,hogy ők kora reggel eltűntek inni,én meg mivel nem vagyok oda az alkoholért,a koncertek kezdéséig csak járkáltam,mint a töketlen kutya.Mivel nem vagyok egy ismerkedő típus,főleg úgy hogy mindenki csontrészeg,csak én nem,mondhatjuk,hogy 5 napig teljesen egyedül fesztiváloztam...megfogadtam,hogy soha többet!
2012. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!