Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a nagyobbik gyerek...

Akinek a nagyobbik gyerek otthon volt hogy viseltétek a kórházi tartózkodást? Sajnos én többet leszek bent, mert császárolnak, hétfőn kell befeküdnöm és olyan rossz érzés itthon hagyni a kislányomat.

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Akkor miért vállaltál másik gyereket? Ha nem tudod magára hagyni az elsőt? Nem igaz hogy ennyit nem lehet kibírni. Ma már divat mindenért bűntudatot érezni aztán járni a pszichológushoz. Nekem is van 3 testvérem és kibírtam, hogy anyám elment megszülni őket. És nem lett tőle semmi bajom.
2009. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nehezen viseltem.kéthétig voltam bent mivel korában befektetek,ráadásul tél volt és nagy volt a távolság.de a párom mindennap behozta és ugy mentek el hogy én sirtam.nem tudsz mit csinálni fájni fog a szived de tul leszel rajta.sok szerencsét a babához és a nagy gyerekhez is.
2009. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Miért lennél többet bent a császár miatt? ahol én szültem, a császárosok is 3 max 4 napot voltak bennt. Annyit meg tényleg ki lehet bírni, meg be s mehet meglátogatni.
2009. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért rossz neki ott hagyni a nagyobb gyereket, mert még az is pici...


Ne is törődj a rosszindulatú megjegyzéssekkel!


Igaza van a második válaszolónak a császáros szülés is csak 3-4 nap engem a 3.napon elengedtek.

Ha nincs baj a bébivel és a sebeddel sem akkor mehettek haza, azokon a napokon még benn vagy beviheti hozzád a párod illetve a nagyikat biztos szereti el lesz velük!

kitartás! Hidd el túl lesztek rajta, majd örül mikor haza viszitek az új jövevényt!

:)

2009. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk még nem jön a kistesó, de mi ki fogjuk venni majd akkor a VIP szobát, és apuka és a kislányom is velünk lehet.én ezt tudom ajánlani.
2009. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sajnos ahol engem császárolnak 7 napot kell bent maradni és látogatási idő is csak 2-4 van és VIP szoba sincsen.
2009. okt. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!