Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » éreztétek már úgy h van...

éreztétek már úgy h van valami amire mindennél jobban vágytok és ennek mindig hangot adtatok, de a többiek csak azt mondták rá hogy hülyeség mert soha nem történhet meg?

Figyelt kérdés
De te a lelked mélyén nagyon is tudod hogy az a dolog megfog történni egyszer valamikor. De nem tudod hogy mikor és ez nagyon elszomorít és borzasztó nyomasztó érzésed lesz amikor rágondolsz? Ez nem is igazából olyan kérdés amivel tanácsot kérek csak kíváncsi vagyok arra hogy nem vagyok-e egyedül.
2012. júl. 30. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig is reméltem hogy találkozok egyszer Jézussal még életemben
2012. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy saját családra vágyok mindenném jobban, ezt mindig szóvá is teszem, de a barátaim nem fognak olyat mondani, hogy ez sosem történhet meg. Mert egyszer lesz férjem és gyerekeim is. Tudom, hogy lesz. De még csak 18 éves vagyok.
2012. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Nagyon sok ember, (köztük én is) érzek hasonlót. Mindenkinek vannak álmai, és én igen is mindig elmondom őket, és vannak akik bíztatnak, vannak akik lehurrognak hogy nem történhet meg sohasem. De én ezt nem veszem figyelembe! Nem érdekel hogy mit gondolnak mások. Az én életem,az én álmaim, az én döntéseim, az én hibáim, és majd én tanulok belőlük. ne foglalkozz az olyanokkal akik lehúznak. Ha valami miatt akkor az álmaid miatt soha se szégyenkezz! Mindenkinek vannak és mindenkinek más!
2012. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!