Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lúzernek érzem magam a legjobb...

Lúzernek érzem magam a legjobb barátnőm mellett. Ti éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2012. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért,esetleg bővebben kifejtenéd?Ha azért mert sok pasija van,akkor ne aggódj,olcsó terméknek sok a vásárlója,ha azért mert szép vagy sok ruhája van,akkor se aggódj,attól még nem lesz jobb ember nálad,vagy ha okosabb,akkor te is törekedj arra,hogy okos legyél.Légy nyitottab,szerezz több barátot stb.
2012. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hónapja bekerültünk a nagybetűs életbe ő egy jó hírű üzletben kapott állást ahová mindketten jártunk gyakornokoskodni őt felvették enegemet nem ....nem is ez a lényeg örülök neki hiszen a barátnőm de a lelkem mélyén talán mégse ugy igazán ez miatt elég hülyén is érzem magam nem szabadna ez éreznem na a fő lényeg hogy 2 hónapja nem beszéltünk aztán múlt héten kaptam egy sms-t hogy nem találkoznák vele....belegyeztem a dologba holnap találkozunk és őszintén szólva nekem eléggé megvannak a magam problémái semmi kedvem nincs most ahhoz hogy neki mmilyen jó minden mert akkor valószínű egy hatalmas senkinek érezném magam aki bármennyire is megtesz mindent nem talál munkahelyet de szerintem az is benne lehet a dologban hogy azért akar velem találkozni mert a főnöke kiváncsi mivan velem.
2012. júl. 17. 16:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hülyeség ez az egész hogy ilyenen agyalok.
2012. júl. 17. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Öszintén, nem vagy egy kicsit irigy rá?
2012. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet tudod elég keményen tanultam de minek amikot linken tanulo emberek sikeressebek és bocsánt ha 20 év alatt egyszer én nem az ő bajaival akarok foglalkozni hanem végre az enyémmel nem akarok mindig lelki szemetes lenni mert nekem is nagyon jól jönne ha elmesélhetném a bajaimat szerintem én is lehetek önző.
2012. júl. 17. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Milyen legjobb barátnőről beszélsz ha két hónapig nem is keresed?
2012. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jah mert talán elegem volt abból hogy mindig én hívtam őt mindenhova szerintem ennyit ő is megtehet nem csak én lehetek az aki keres.
2012. júl. 17. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mióta ismeritek egymást?

2012. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14 éve ismerem 20 évesek vagyunk
2012. júl. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!