Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Volt egy tanárom...

Miért van ez? Volt egy tanárom akit nagyon szerettem és tök jó fej volt. Egyszer egy másik tanár jött helyette és azt mondta, hogy ő elment egy másik iskolába tanítani. Tovább lent.

Figyelt kérdés
Nem is köszönt el vagy valami. Nagyon szomorú voltam. Már kb.3-4 év eltelt és még mindig annyira hiányzik. Nem tudom hogy mit csináljak.

2012. júl. 30. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nevére gondolom emlékszel. Keresd meg az egyik közösségi oldalon, jelöld be. De számíts rá, h ő nem biztos h emlékszik már rád.
2012. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is szinte ugyanígy jártam, mint Te! Nagyon fájt, hogy átment másik suliba, de tovább kellett lépni ezen. Ráadásul az edzőm is ő volt, ami végett utána már abbahagytam a sportot is. Más edző nem olyan volt, pedig imádtam sportolni! Azóta persze találkoztunk véletlenül és beszéltünk is és nagyon örültem én is és a volt tanárom is. Az élet nem áll meg, tovább kell lépni!
2012. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

olyan rossz!! :{

semmi közösségi oldalon nincs fennt! :/ még amikor elment írtam neki email de arra nem reagált zaklatni meg azért nem akarom :(

2012. júl. 30. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!