Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyának, hogy az...

Elmondjam anyának, hogy az egyik tanárom lek**zott egy másik osztály előtt?

Figyelt kérdés

Ma mesélték az 5.-es kislányok a sulimban,hogy a matematika órán arról beszélgettek,hogy a tanárnő szerint a mai 14-15 éves lányok nagy része egy kis k**rva,mert este 11-kor még a városban vannak és minden srácnak odaadnák magukat.


Tudom,hogy itt rám gondolt,mert tegnap vele volt óránk és akkor arról beszélgettünk,hogy ki mit csinált a hosszú hétvégén és én mondtam,hogy pénteken elmentem a legjobb barátnőimmel a városba egy kicsit csajos estét tartani és kérdezte,hogy mikor értem haza és akkor mondtam,hogy este 11 körül.Akkor le lett zárva a dolog,semmit nem mondott.


De mikor ezt elmondták,rögtön tudtam,hogy itt rám gondolt.Minden órán csak beszél,semmit nem tanít,emiatt a fél osztály magántanárhoz jár,de semmit nem tudunk ezzel a tanárral csinálni,mert ő az igazgatónak a felesége...:/



Nem tudom,hogy elmondjam-e anyának,hogy ezt mondta vagy ne.



Szerintetek?


14L


2012. márc. 20. 16:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Elmondhatod. Amúgy anyád engedi hogy a 14 éves lánya 11 körül érjen haza? Szép kis anya gratula hozzá!
2012. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
Inkább az igazgatónak, hogy ilyeneket mond a kicsiknek.
2012. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

De attól félek,hogy anya kiakadna,mert nem ez volt a drága tanárnőm első húzása velem szemben...


Igen,megengedi.Azért,mert nem minden nap csinálom ezt és rengeteg korombeli még tovább kint van.Amúgy pedig fél óránként felhívtam,tudta,hogy semmi bajom nincsen.

2012. márc. 20. 17:07
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Nagy általánosságban egyetértek a tanároddal, mert ez valóban így van, tetszik, nem tetszik. Ettől persze te még nem leszel ku.va, hogy barátnőzöl.
2012. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem említett nevet, csak általánosságban beszélt. Személy szerint egyet értek a véleményével: iskolában dolgozom és látom mit csinálnak a mai 13-14 évesek.

Egy 14 éves gyereknek meg semmi dolga éjszaka az utcán. Majd rájössz, ha elkap valami pedofil

2012. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
sztem ne mondd meert nem emlitette a te neved a tanár!az h te mit gondolsz ,nem érsz el vele semmit.
2012. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem említett nevet, csak általánosságban beszélt. Személy szerint egyet értek a véleményével: iskolában dolgozom és látom mit csinálnak a mai 13-14 évesek.

Egy 14 éves gyereknek meg semmi dolga éjszaka az utcán. Majd rájössz, ha elkap valami pedofil


Kedves Válaszoló!

Szerintem senki sem gondolhatja komolyan, hogy az a példa, amivel élt a másik osztályban, nem a kérdezőnek a konkrét esete volt. Igaz, hogy nevet nem mondott hozzá, de ez korántsem általánosítás, azt mondta el, amit a kérdező mesélt neki. Van abban valami, hogy veszélyes ilyen fiatalon kint lenni "éjszaka" (mert még 25 évesen is veszélyes lehet), de egyrészt ehhez semmi köze se a tanárnak, se az igazgató feleségének (aki szintén csak egy tanár). Óva inteni lehet úgy, hogy beszél erről a diákokkal, de mondhatom, hogy szép példát mutat azzal, hogy lek*rváz egy diákot.


Szerintem felesleges Anyukádnak elmondani, vagy ha mégis elmondod, akkor kérd meg, hogy ne menjen be a suliba emiatt, mert valószínűleg úgyis az lenne belőle, amit ide is írt egy tanár(nő), azt mondanák, hogy általánosítás, meg elnézést kérnének a félreérthetőség miatt. Ne foglalkozz vele, gondolj arra, hogy középiskolában ezzel tele lesznek a napjaid, ne vedd fel és ne szólj vissza, mert úgyis ők szívatnak meg, nem fordítva :) 14 éves vagy, tehát idén ballagsz, már csak 2 hónap!

2012. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"pénteken elmentem a legjobb barátnőimmel a városba egy kicsit csajos estét tartani"

Ez kb 100 lányból 99-re passzolna. Mi volt ebben a konkrétum, kedves válaszadó? 5.válaszadó

2012. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Oké,persze,lehet általánosítás is...

De kicsit furcsa,hogy mi vagyunk az egyetlen 8. osztály a suliban és csak én mondtam ezt és utána kezdett erről beszélgetni egy csapat 11-12 éves gyerekkel,akiknek szerintem nem erről kéne előadást tartania.


Jól éreztük egy kicsit magunkat,ez még nem tragédia.

2012. márc. 20. 17:30
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
11 körül? Ebbe mégis mi a probléma? 14 évesen jó hogy nem 6 kor már otthon kell lennie. El vagytok ti tévedve.
2012. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!